Näytökset

Tanssikoulu DCA:n näytökset järjestetään Espoon Kulttuurikeskuksessa

 

Tanssikoulu DCA:n näytökset

Tanssitaide on esittävää taidetta ja esiintymistoiminta kuuluu osana Tanssikoulu DCA:n toimintaa. Haluamme antaa oppilaillemme mahdollisuuden esiintymiseen jo varhaisessa vaiheessa ja järjestämme oppilasnäytöksiä kerran lukukaudessa, jotta esiintymiskokemukset karttuvat tanssitaidon kehittymisen rinnalla.
 
Oppilasesitykset valmistellaan ja harjoitellaan tanssitunneilla. Tämän takia omia poissaolotunteja ei voi korvata ennen näytöksiä (4vko).
 
Oppilasnäytökset sijoittuvat lukukauden loppuun. Oppilasnäytökset ovat yleisölle maksullisia tapahtumia.

 

Kevätnäytökset pidetään viikolla 21

Kevätnäytökset pidetään KE -SU 22.-26.5.2019 Espoon Kulttuurikeskuksessa (Osoite: Kulttuuriaukio 2, 02100 Espoo)

Lipunmyynti alkaa keskiviikkona 8.5.2019 klo 9.00.

Näytösjako ja lavaharjoitusaikataulu erillisinä liitteinä alla.

 

 

 

 

Ryhmäkohtaiset näytöstiedotteet

Tapiola 1
DCA Disco Diamonds 16:00-17:00 Tapiola 1 ma_klo_16.00_disco_diamonds_sarkku_t1.pdf
DCA Show & Disco Kids Hiput 17:00-18:00 Tapiola 1
Disco perustaso 9v.+ 18:00-19:00 Tapiola 1 ma_klo_18_disco_pt_9v._sarkku_t1.pdf
Disco jatkotaso 13v.+ 19:00-20:00 Tapiola 1 ma_klo_19_disco_jatkotaso_13v._sarkku_t1.pdf
DCA Dancers 20:00-21:30 Tapiola 1 ma_klo_20_dca_dancers_sarkku_t1.pdf
Tapiola 2
Dance alkeet/perustaso 9v.+ 15:00-16:00 Tapiola 2 ma15.00_dance_alkpt_9v._katjap.t2.pdf
Dance keskitaso 13v.+ 16:00-17:00 Tapiola 2 ma16.00_dance_kt_13v._katjap.t2.pdf
EK Makrot 17:00-18:00 Tapiola 2
EK Säihke 18:00-19:15 Tapiola 2
Baletti alkeet adults 19:15-20:15 Tapiola 2
Mankkaa
Baletti perustaso 12v.+ 15:30-16:30 Mankkaa ma15.30_baletti12_anni_mankkaa.pdf
Nykytanssi keskitaso 13v.+ 16:30-17:30 Mankkaa ma16.30_nykytanssikt13_anni_mankkaa.pdf
Dance 7-9v. 17:30-18:15 Mankkaa ma17.30._dance_7-9_anni_mankkaa.pdf
Dance perustaso 10v.+ 18:15-19:15 Mankkaa ma18.15._dance_10_anni_mankkaa.pdf
Dance keskitaso 13v.+ 19:15-20:15 Mankkaa ma19.15._dance_kt13_anni_mankkaa.pdf
Helsinki 1
Show keskitaso 12v.+ 15:45-16:45 Helsinki 1 ma1545_showkt12_h1_sarak_1.pdf
Show keskitaso 14v.+ 16:45-17:45 Helsinki 1 ma1645_showkt14_h1_sarak_1.pdf
Show keskitaso 16v.+ 17:45-19:00 Helsinki 1 ma1745_showkt16_h1_sarak_1.pdf
Show perustaso 14v.+ 19:00-20:00 Helsinki 1 ma1900_showpt14_h1_sarak_1.pdf
Nykytanssi keskitaso 15v.+ 20:00-21:00 Helsinki 1 ma2000_nykykt15_h1_sarak_1.pdf
DCA Show Teens Glory 21:00-22:00 Helsinki 1 ma2100_glory_h1_sarak_1.pdf
Helsinki 2
Hiphop perustaso/keskitaso 11v.+ 15:45-16:45 Helsinki 2 ma15.45_hiphoppt_kt11v.essip_._h2.pdf
Hiphop jatkotaso 14v.+ 16:45-18:00 Helsinki 2 ma16.45_hiphopjatkotaso14_sannan_h2.pdf
DCA Street Kopla 18:00-19:00 Helsinki 2 ma_streetkoplasannan_h2_2.pdf
Hiphop edistyneet 17v.+ 19:00-20:15 Helsinki 2 ma19hiphoped_sannan_h2_1.pdf
DCA Street Force 20:15-21:45 Helsinki 2
Helsinki 3
Hiphop alkeet 9-11v. 16:45-17:45 Helsinki 3 ma16.45_hiphopalk.9-11v.essip_._h3.pdf
House perustaso 14v.+ 17:45-18:45 Helsinki 3 ma17.45_house14v_lindai.h3.pdf
Break alkeet/perustaso 10v.+ 18:45-19:45 Helsinki 3 ma_breikkiryhmat_simppa.pdf
Break keskitaso 13v.+ 19:45-20:45 Helsinki 3 ma_breikkiryhmat_simppa.pdf
Itis 1
Show jatkotaso 12v.+ 15:30-16:30 Itis 1 ma15.30_show12v.vilma_itis1_1.pdf
DCA Show Juniors Shimmer 16:30-17:30 Itis 1
Show keskitaso 11v.+ 17:30-18:30 Itis 1 ma17.30_show11v.vilma_._itis1.pdf
Dance perustaso 10v.+ 18:30-19:30 Itis 1 ma18.30_dance10v.vilma_itis1.pdf
Show perustaso 15v.+ 19:30-20:30 Itis 1 ma19.30_show15v.vilma_itis1.pdf
Itis 2
Menninkäiset 3-4v. 17:15-18:00 Itis 2 ma17.15_menninkaiset3-4v.elsah_._itis2.pdf
Keijukaiset 4-5v. 18:00-18:45 Itis 2 ma18.00_keijukaiset4-5v.elsah_._itis2.pdf
Tapiola 3
Hiphop keskitaso 10v.+ 16:00-17:00 Tapiola 3 ma1618.45hiphop10_4.pdf
Hiphop jatkotaso 13v.+ 17:00-18:00 Tapiola 3 ma17hiphopjatkoriina.pdf
Hiphop 7-9v. 18:00-18:45 Tapiola 3 ma18hiphop7-9vriina.pdf
Hiphop perustaso 10v.+ 18:45-19:45 Tapiola 3 ma1618.45hiphop10.pdf
Hiphop avoin taso adults 19:45-20:45 Tapiola 3
Tapiola 4
Dance keskitaso 15v.+ 16:00-17:00 Tapiola 4 ma16_dance15v.mia_t4.pdf
EK Säihke 17:00-18:00 Tapiola 4
EK Makrot 18:00-19:00 Tapiola 4 ma18_ek_makrot_nykytanssi_mia_t4.pdf
DCA Show Juniors Sparkle 19:00-20:15 Tapiola 4
Show keskitaso adults 20:15-21:30 Tapiola 4 ma_20.15_show_kt_adults_mia_t4_to_20.15_dance_kt_adults_mia_h2.pdf
Kesä ja Kurssit
Koululaisleiri Helsinki vko 24 08:30-08:00 Kesä ja Kurssit
Koululaisleiri Tapiola vko 23 08:30-16:30 Kesä ja Kurssit
Disco juniors -leiri vko 24 (Tapiola) 09:30-15:15 Kesä ja Kurssit
Show juniors -leiri kt/jatkotaso vko 24 (Tapiola) 10:00-15:45 Kesä ja Kurssit
Katutanssi-WS 10v.+ pt/kt HKI 17.-19.6 (VKO25) 16:00-17:00 Kesä ja Kurssit
Katutanssi-WS 16v.+ jt/ed HKI 17.-19.6. (VKO 25) 17:00-19:30 Kesä ja Kurssit
Katutanssi-WS 13v.+ kt/jt HKI 17.-19.6. (VKO 25) 17:00-19:30 Kesä ja Kurssit
Katutanssi-WS Adults pt/kt HKI 17.-19.6. (VKO 25) 19:30-20:30 Kesä ja Kurssit
Tapiola 1
PA Muodostelma Lapset 14:30-15:30 Tapiola 1
Show jatkotaso/edistyneet 14v.+ 15:30-16:30 Tapiola 1 tapiola_ti_klo_15.30_ti_15.30_show_jatkotasoedistyneet_14_v_.pdf
DCA Dancers 16:30-18:00 Tapiola 1
PA Muodostelma Juniorit 18:00-19:15 Tapiola 1
DCA Dancers 19:15-20:30 Tapiola 1
Show edistyneet 15v.+ 20:30-21:45 Tapiola 1 ti20.30_showedjessicap_t1_1.pdf
Tapiola 2
Show perustaso 11v.+ 15:30-16:30 Tapiola 2 ti_klo_15.30_show_pt_11v._sarkku_t2.pdf
EK Loiste 16:30-17:45 Tapiola 2 ti_klo_16.30_17.45_ek_loisteet_sarkku_t2_t4.pdf
EK Minit 17:30-18:30 Tapiola 2
Locking alkeet (kaikenikäiset) 18:30-19:30 Tapiola 2 dca_klo18.30_lockingteemu_tap2.pdf
Locking perustaso (kaikenikäiset) 19:30-20:30 Tapiola 2 dca_klo19.30_lockingteemu_tap2.pdf
Show alkeet adults 20:30-21:30 Tapiola 2 ti20.30_showadultskik_t2.pdf
Mankkaa
Menninkäiset 3-4v. 16:45-17:30 Mankkaa ti16.45_menninkaiset3-4v.miaiham._m.pdf
Keijukaiset 4-5v. 17:30-18:15 Mankkaa ti17.30_keijukaiset4-5v.miaiham._m.pdf
Hiphop perustaso 9-11v. 18:15-19:15 Mankkaa ti18.15_hiphop9-11v.emil_m.pdf
Hiphop alkeet 11v.+ 19:15-20:15 Mankkaa ti19.15_hiphop12v.emil_m.pdf
Helsinki 1
Hiphop perustaso adults 17:00-18:00 Helsinki 1 ti17.00_hiphopadultssalla_hki1.pdf
Hiphop keskitaso 12v.+ 18:00-19:00 Helsinki 1 ti18.00_hiphop12vsalla_hki1.pdf
DCA Street Crew 19:00-20:00 Helsinki 1
Commercial Hiphop keskitaso 15v.+ 20:00-21:15 Helsinki 1 ti20.00_commercial_hiphop_15v.kiirakor._h1.pdf
Helsinki 2
Hiphop perustaso 10-12v. 16:00-17:00 Helsinki 2 ti_16_hiphop10-12v._ramona_panula_h2.pdf
DCA Street Ninjas 17:00-18:00 Helsinki 2
Dance 7-9v. 18:00-18:45 Helsinki 2 ti18.00_dance7-9v.telma_h2.pdf
Hiphop edistyneet 16v.+ 18:45-20:00 Helsinki 2 ti18.45_hiphop16edlaural._hki2.pdf
DCA Street Crew 20:00-21:15 Helsinki 2
Helsinki 3
Hiphop keskitaso 12v.+ 15:45-16:45 Helsinki 3 ti15.45_hiphop12haza_h3_1.pdf
Hiphop keskitaso 14v.+ 16:45-17:45 Helsinki 3 ti_16.45_hiphop14haza_h3_1.pdf
Hiphop perustaso 15v.+ 17:45-18:45 Helsinki 3 ti17.45_hiphop15haza_h3_1.pdf
Show jatkotaso 11v.+ 18:45-19:45 Helsinki 3 ti18.45_show11v.telma_h3.pdf
Show keskitaso 14v.+ 19:45-20:45 Helsinki 3 ti19.45_show14v.telma_h3.pdf
Itis 1
Show keskitaso/jatkotaso 13v.+ 16:45-17:45 Itis 1 ti_16.45_show_keskitasojatko_nikke.pdf
Dance 6-7v. 17:45-18:30 Itis 1 ti1745dance_6-7v.elsah_._itis2.pdf
Dance 7-8v. 18:30-19:15 Itis 1 ti1830dance_7-8v.elsah_._itis2.pdf
Dance perustaso 8-10v. 19:15-20:15 Itis 1 ti1915dance_8-10v.elsah_._itis2.pdf
SULJETTU Voguemuoka tekniikkatutni 20:15-21:15 Itis 1
Itis 2
Show alkeet 10v.+ 16:45-17:45 Itis 2 ti1645showalkeet_10v.elsah_._itis2.pdf
Break perustaso 9-11v. 17:45-18:45 Itis 2 ti_break_renny.pdf
Break perustaso (kaikenikäiset, 12v.+) 18:45-19:45 Itis 2 ti_break_renny.pdf
Tapiola 3
EK Loiste 17:00-17:45 Tapiola 3
EK Loiste 17:45-18:30 Tapiola 3
PeikkoPOP 4-6v. 18:30-19:15 Tapiola 3 ti18.30_peikkopop4-6v.vilma_._t3.pdf
Show High Heels keskitaso 15v.+ 19:15-20:30 Tapiola 3 ti19.15_showhighheels15kik_t3.pdf
Locking jatkotaso (kaikenikäiset) 20:30-21:45 Tapiola 3 dca_klo20.30_lockingteemu_tap3_1.pdf
Tapiola 4
Show keskitaso 12v.+ 15:30-16:30 Tapiola 4 ti15.30_show12v.vilma_t4.pdf
DCA Show Juniors Sparkle 16:30-17:30 Tapiola 4
EK Loiste 17:45-19:00 Tapiola 4
DCA Pro Dancers (suljettu tunti -kysy toimistolta) 19:00-20:30 Tapiola 4
DCA Disco Dynamites 20:30-21:45 Tapiola 4 ti_klo_20.30_dynamites_sarkku_t4.pdf
Kesä ja Kurssit
Show/contempemprary kor -ws 11.-14.6. 13v+ 15:00-16:30 Kesä ja Kurssit
Show/contempemprary kor -ws 11.-14.6. 11v+ 16:30-17:45 Kesä ja Kurssit
Show/contemporary kor -ws 11.-14.6. 16v+ 17:45-19:15 Kesä ja Kurssit
Show/contemporary kor -ws 11.-14.6. Adults (kt) 19:15-20:30 Kesä ja Kurssit
Tapiola 1
Contemporary lyricall jatkotaso 14v.+ 15:15-16:15 Tapiola 1 axun_ke_klo_15.15_c_l_14v_oppilaiden_naytostiedote.pdf
Contemporary lyricall jatkotaso 12v.+ 16:15-17:15 Tapiola 1 axun_ke_klo_16.15_c_l_12v_oppilaiden_naytostiedote.pdf
Hiphop keskitaso 14v.+ 17:15-18:30 Tapiola 1 ke17.15_hiphop14ktlaural._t1.pdf
DCA Street Crew 18:30-19:45 Tapiola 1
Hiphop keskitaso adults 19:45-20:45 Tapiola 1 ke19.45_hiphop_adults_ktlaural_t1.pdf
PA Muodostelma Aikuiset 20:45-22:15 Tapiola 1
Tapiola 2
Disco-dance perustaso 12v.+ 15:00-16:00 Tapiola 2 ke15.00_disco-dance12v.essi_t2.pdf
Disco-dance perustaso 10v.+ 16:00-17:00 Tapiola 2 ke16.00_disco_dance10v.essi_t2.pdf
Hiphop 7-9v. 17:00-17:45 Tapiola 2 ke17.00_hiphop7-9v.osku_t2.pdf
Hiphop keskitaso 9-11v. 17:45-18:30 Tapiola 2 ke17.45_hiphop9-11v.osku_t2.pdf
Hiphop jatkotaso 15v.+ 18:30-19:30 Tapiola 2 ke18.30_hiphop15v.osku_t2.pdf
DCA Show Juniors Dazzle 19:30-20:30 Tapiola 2 ke19.30_intensiivinoora_pohjanen_t2.pdf
Commercial keskitaso 15v.+ 20:30-21:45 Tapiola 2 ke20.30_commercial_hiphop_15_ktnoora_pohjanen_t2.pdf
Mankkaa
Nykytanssi jatkotaso 11v.+ 15:45-16:45 Mankkaa ke15.45_nyky11v.lauray._m.pdf
Keijukaiset 4-5v. 16:45-17:30 Mankkaa ke16.45_keijukaiset4-5v.lauray._m.pdf
Dance 6-7v. 17:30-18:15 Mankkaa ke17.30_dance6-7v.lauray._m.pdf
Dance 7-9v. 18:15-19:00 Mankkaa ke18.15_dance7-9v.lauray._m.pdf
Show jatkotaso 10-12v. 19:00-20:00 Mankkaa ke19.00_showjatkotaso10-12v.lauray._m.pdf
Helsinki 1
Show perustaso 12v.+ 15:15-16:15 Helsinki 1 ke15.15_show12v._noora_k_h1.pdf
PeikkoPOP 5-7v. 16:15-17:00 Helsinki 1 ke16.15_peikkopop5-7v_noorak_h1.pdf
Baletti 6-8v. 17:00-17:45 Helsinki 1 ke17.00_baletti6-8v_noorak_h1.pdf
DCA Mini Juniors Bubbles 17:45-18:45 Helsinki 1 show_mini_juniors_bubbles.pdf
DCA Disco Diamonds 18:45-19:45 Helsinki 1 ke18.45_disco_diamondsessi_h1.pdf
DCA Disco Dynamites 19:45-20:45 Helsinki 1
Helsinki 2
Hiphop alkeet 9v.+ 15:30-16:30 Helsinki 2 ke15.30hiphop9vriina.pdf
Waacking keskitaso 15v.+ 16:30-17:45 Helsinki 2 ke_waacking.pdf
DCA Street Ninjas 17:45-18:45 Helsinki 2 streetninjas.pdf
DCA Dancers 18:45-20:15 Helsinki 2 ke18.45_dancersminnak._h2.pdf
Nykytanssi edistyneet 16v.+ 20:15-21:30 Helsinki 2 ke20.15_nykytanssi16v.minnak._h2.pdf
Helsinki 3
Hip Hop alkeet 11v.+ 15:45-16:45 Helsinki 3 ke_15.45_hiphop_alkeet11v._ramona_panula_h3.pdf
Break alkeet 8-10 v 16:45-17:45 Helsinki 3
Popping avoin taso 13v.+ 17:45-18:45 Helsinki 3
Locking alkeet/perustaso (kaikenikäiset) 18:45-19:45 Helsinki 3
Itis 1
Show perustaso 12v.+ 15:45-16:45 Itis 1 ke_klo_15.45_show_pt_12v._sarkku_itis1.pdf
Disco keskitaso 13v.+ 16:45-17:45 Itis 1 ke_klo_16.45_disco_kt_13v._sarkku_itis1.pdf
Disco 7-9v. 17:45-18:30 Itis 1 ke_klo_17.45_disco_7-9v_sarkku_itis1.pdf
Dance alkeet adults 18:30-19:30 Itis 1 ke_klo_18.30_dance_adults_alkeet_sarkku_itis1.pdf
Tapiolan koulu
DCA Show Teens Grace 17:00-18:15 Tapiolan koulu ke17_graceriinaa._tkoulu.pdf
DCA Encore 18:15-19:45 Tapiolan koulu ke1815_encoreriinaa._tkoulu.pdf
EK Loiste 19:45-21:00 Tapiolan koulu ke1945_ekloisteriinaa._tkoulu.pdf
Tapiola 3
Show perustaso 12v.+ 16:30-17:30 Tapiola 3 ke16.30_show_perustaso_12noora_pohjanen_t3.pdf
Show 7-9v. 17:30-18:30 Tapiola 3 ke17.30_show_7-9v_noora_pohjanen_t3.pdf
Show perustaso 9-11v. 18:30-19:30 Tapiola 3 ke_18.30_show_9-11v_tiedote.pdf
Tapiola 4
EK Säihke 16:15-17:15 Tapiola 4
EK Loiste 17:15-18:30 Tapiola 4
Show jatkotaso 13v.+ 18:30-19:30 Tapiola 4 ke18.30_show_jt_13suvi_t4.pdf
DCA Show Teens Glory 19:30-20:45 Tapiola 4
Tapiola 1
Disco perustaso 10v.+ 15:30-16:30 Tapiola 1 to_klo_15.30_disco_pt_10v._sarkku_t1.pdf
EK Säihke 16:30-17:30 Tapiola 1 to_klo_16.30_ek_saihkeet_sarkku_t1.pdf
Disco perustaso 14v.+ 17:30-18:30 Tapiola 1 to_klo_17.30_disco_pt_14v._sarkku_t1.pdf
Disco jatkotaso 12v.+ 18:30-19:30 Tapiola 1 to1830_disco12vjanni_t1.pdf
Disco keskitaso 14v.+ 19:30-20:30 Tapiola 1 to1930_disco14v.janni_t1.pdf
Tapiola 2
Hiphop keskitaso 10-12v. 15:30-16:30 Tapiola 2 to15.30_hiphop10-12v.ktlaural_t2.pdf
Hiphop jatkotaso 13v.+ 16:30-17:30 Tapiola 2 to16.30_hiphop13jtklaural._t2.pdf
DCA Street Ninjas 17:30-18:30 Tapiola 2
EK Minit 18:30-19:30 Tapiola 2 to18.30_ekminit_kristas_t2_1.pdf
Show keskitaso 10-12v. 19:30-20:30 Tapiola 2 to19.30_show10-12v_kristas_t2.pdf
Show jatkotaso 15v.+ 20:30-21:45 Tapiola 2 to_20_30_show15jatko_kristas_t2.pdf
Mankkaa
Baletti keskitaso 13v.+ 16:00-17:00 Mankkaa to16_baletti13v.riinaa._m.pdf
Haltijattaret 5-6v. 17:00-17:45 Mankkaa to17_haltijattaret5-6vriinaa._m.pdf
Baletti alkeet 8-10v. 17:45-18:45 Mankkaa to1745_baletti8-10v.riinaa._m.pdf
Baletti perustaso 10v.+ 18:45-19:45 Mankkaa to1845_baletti10v.riinaa._m.pdf
DCA Show Teens Grace 19:45-21:00 Mankkaa
Helsinki 1
Hiphop perustaso 14v.+ 16:15-17:15 Helsinki 1 ma16.15hiphopperustasosannan_h2_2.pdf
DCA Street Force 17:15-18:30 Helsinki 1
House jatkotaso 15v.+ 18:30-19:45 Helsinki 1 to18.30_house15_lindai.h1.pdf
Hiphop jatkotaso/edistyneet 15v.+ 19:45-21:00 Helsinki 1 to19.45_hiphop15_lindai.h1.pdf
Helsinki 2
Nykytanssi perustaso 11v.+ 15:30-16:30 Helsinki 2 to15.30_nyky_pt_11v.katjat._h2.pdf
Show perustaso 11v.+ 16:30-17:30 Helsinki 2 to16.30_show_11v._mia_h2_1.pdf
Dance perustaso 9-11v. 17:30-18:30 Helsinki 2 to17.30_dance_9-11v.mia_h2.pdf
Dance 7-9v. 18:30-19:15 Helsinki 2 to18.30_dance_7-9v.mia_h2.pdf
Dance perustaso 15v.+ 19:15-20:15 Helsinki 2 to19.15_dance_15v.mia_h2.pdf
Dance keskitaso adults 20:15-21:15 Helsinki 2 ma_20.15_show_kt_adults_mia_t4_to_20.15_dance_kt_adults_mia_h2.pdf
Helsinki 3
Show perustaso 6-7v. 17:30-18:15 Helsinki 3 to17.30_show_pt_6-7vkatjat_h3.pdf
Haltijattaret 5-6v. 18:15-19:00 Helsinki 3 to18.15_haltiattaret_5-6vkatjat_h3.pdf
Show keski-/jatkotaso 15v.+ 19:00-20:30 Helsinki 3 to19.00_show_kt-jatko15vkatjat_h3.pdf
Itis 1
DCA Show Juniors Shimmer 15:45-16:45 Itis 1 to15.45_dcashowjuniorsshimmervilma_itis1.pdf
Nykytanssi perustaso 14v.+ 16:45-17:45 Itis 1 to16.45_nykytanssi14v.vilma_itis1.pdf
Show keskitaso 14v.+ 17:45-19:00 Itis 1 to17.45_show14kik_itis1.pdf
Show perustaso 13v.+ 19:00-20:15 Itis 1 to19.00_show13kik_itis1.pdf
Itis 2
Hiphop alkeet 10-12v. 16:00-17:00 Itis 2 to16.00_hiphop10-12v.osku_itis2.pdf
Hiphop perustaso 12-15v. 17:00-18:00 Itis 2 to17.00_hiphop12-15v.osku_itis2.pdf
Hiphop 6-8v. 18:00-18:45 Itis 2 to18.00_hiphop6-8v.osku_itis2.pdf
Hiphop alkeet/perustaso 8-10v. 18:45-19:45 Itis 2 to18.45_hiphop8-10v.osku_itis2.pdf
Tapiola 3
Hiphop keskitaso 12v.+ 15:30-16:30 Tapiola 3 to15.30_hiphopkt12vriina.pdf
Hiphop alkeet 8-10v. 16:30-17:30 Tapiola 3 to_16.30hiphop8-10v_riina.pdf
Disco alkeet 6-8v. 17:45-18:30 Tapiola 3 to1745_disco6-8v.janni_t3.pdf
Disco alkeet 6-8v. 18:30-19:15 Tapiola 3 to_klo_18.30_disco_6-8v_sarkku_t1.pdf
Commercial Hiphop keskitaso 13-15v.+ 19:15-20:15 Tapiola 3 ke18.30_commercial_hiphop_12v_pt_itis2_ja_to_19.15_commercial_hiphop_13-15v_kt_kiirakor_t3.pdf
Hiphop avoin taso adults 20:15-21:15 Tapiola 3 ke_19.30_hiphop_adults_avoinitis1_ja_to_20.15_hiphop_adults_avointasokiira_kor_t2_.pdf
Tapiola 4
EK Loiste 16:30-18:15 Tapiola 4
Jumps & Turns edistyneet 15v+& DCA Disco Dynamites 18:15-19:15 Tapiola 4
DCA Dancers 19:15-20:30 Tapiola 4
Tapiola 1
DCA Show Teens Glory 17:15-18:30 Tapiola 1
Tapiola 2
Jumps & Turns keskitaso 12v.+ 16:15-17:15 Tapiola 2
DCA Show & Disco Kids Hiput 17:45-18:45 Tapiola 2
Jumps & Turns keskitaso 15v.+ 18:45-20:00 Tapiola 2
Mankkaa
Show perustaso 12v.+ 15:30-16:30 Mankkaa pe1530_show12v.riinaa._m.pdf
Dance keskitaso 14v.+ 16:30-17:30 Mankkaa pe1630_dance14v.riinaa._m.pdf
Dance 6-7v. 17:30-18:15 Mankkaa pe1730_dance6-7vriinaa._m.pdf
EK Minit 18:15-19:15 Mankkaa pe1815_ekminitriinaa._m.pdf
Helsinki 1
Jumps & Turns perustaso 10v.+ 15:30-16:30 Helsinki 1
Dance and shape up adults 16:30-17:15 Helsinki 1
Lyrical Jazz keskitaso 15v.+ 17:15-18:30 Helsinki 1 pe17.15_lyricaljazz15kik_h1.pdf
Helsinki 2
DCA Street Kopla 16:30-17:30 Helsinki 2
Hiphop avoin taso adults 17:30-18:30 Helsinki 2
Voguing perustaso 15v.+ 18:30-19:30 Helsinki 2 pe18.30voguingperus.pdf
Voguing jatkotaso 15v.+ 19:30-20:30 Helsinki 2 pe19.30voguingjatko.pdf
SULJETTU Voguing muodostelma 20:30-22:00 Helsinki 2
Helsinki 3
Baletti keskitaso 11v.+ 15:30-16:30 Helsinki 3 pe15.30_balettikeskitaso11v.lauray._h3.pdf
Baletti 7-10v. 16:30-17:30 Helsinki 3 pe16.30_baletti7-10v.lauray._h3.pdf
Hiphop jatkotaso 14v.+ 17:30-18:30 Helsinki 3
House keskitaso (kaikenikäiset) 18:30-19:30 Helsinki 3
Itis 1
Dance keskitaso 13v.+ 15:45-16:45 Itis 1 pe15.45_dance13_noorak_itis1.pdf
Dance perustaso 12v.+ 16:45-17:45 Itis 1 pe16.45_dance12_noorak_itis1.pdf
Dance alkeet 8-10v. 17:45-18:45 Itis 1 pe17.45_dance8-10v_noorak_itis1.pdf
Itis 2
Hiphop perustaso 11v.+ 16:15-17:15 Itis 2 pe16.15_hiphop_pt11v._yassuitis2.pdf
Hiphop 8-10v. 17:15-18:00 Itis 2 pe17.15_hiphop8-10v._yassuitis2.pdf
Hiphop 6-8v. 18:00-18:45 Itis 2 pe18.00_hiphop6-8v._yassuitis2.pdf
Tapiola 4
Show perustaso 11v.+ 15:15-16:15 Tapiola 4 pe_klo_15.15_show_perustaso_11v._sarkku_t4.pdf
EK Makrot 16:15-17:15 Tapiola 4
Disco keskitaso 13v.+ 17:15-18:15 Tapiola 4 pe_klo_17-15_disco_keskitaso_13.v_sarkku_t4.pdf
DCA Show Teens Grace 18:15-19:15 Tapiola 4
Tapiola 1
PeikkoPOP 4-5v 10:15-11:00 Tapiola 1 la10.15peikkopop_heikki.pdf
Dance pojat 6-7v. 11:00-11:45 Tapiola 1 la11dancepojat.pdf
Dance pojat 8-10v. 11:45-12:30 Tapiola 1 la11.45dancepojat.pdf
Dance pojat 10-12v. 12:30-13:30 Tapiola 1 la12.30dancepojat.pdf
Hiphop perustaso 12v.+ 13:30-14:30 Tapiola 1 la13.30hiphopperus12.pdf
DCA Street Kopla 14:30-15:30 Tapiola 1 street_kopla_la.pdf
Tapiola 2
Menninkäiset 3-4v. 10:00-10:45 Tapiola 2 la10_menninkaiset3-4v.sinir_._t2.pdf
Dance 7-8v. 10:45-11:30 Tapiola 2 la10.45_dance7-8v.sinir_._t2.pdf
Dance perustaso 8-10v. 11:30-12:30 Tapiola 2 la11.30_dance8-10v.sinir_t2.pdf
Dance perustaso 10v.+ 12:30-13:30 Tapiola 2 la12.30_dance10v.sinir_t2.pdf
Break perustaso 11v.+ 13:30-14:30 Tapiola 2 la13.30_break11v.andriig._t2.pdf
Break alkeet 9-11v. 14:30-15:30 Tapiola 2 la14.30_break9-11v_andrii.pdf
Mankkaa
Haltijattaret 5-6v. 10:00-10:45 Mankkaa la101215_haltijattaretiiris_m.pdf
Menninkäiset 3-4v. 10:45-11:30 Mankkaa la1045_menninkaisetiiris_m.pdf
Keijukaiset 4-5v. 11:30-12:15 Mankkaa la1130_keijukaisetiiris_m.pdf
Haltijattaret 5-6v. 12:15-13:00 Mankkaa la101215_haltijattaretiiris_m.pdf
Dance 6-7v. 13:15-14:00 Mankkaa la13.15_dance_6-7_suvi_m.pdf
Dance keskitaso 10v.+ 14:00-15:00 Mankkaa la14_dance_kt_10_suvi_m.pdf
Dance pojat 8-10v. 15:00-15:45 Mankkaa la15_dance_pojat_8-10_suvi_m_1.pdf
Dance perustaso 8-10v. 15:45-16:45 Mankkaa la15.45_dance_pt_8-10_suvi_m.pdf
Helsinki 1
DCA Disco Diamonds 10:00-11:00 Helsinki 1
EK Makrot 11:00-11:45 Helsinki 1
EK Säihke 11:45-12:30 Helsinki 1
DCA Encore 12:30-13:45 Helsinki 1
Show jatkotaso 13v.+ 14:45-15:45 Helsinki 1 la14.45_show13vaxu_h1.pdf
Dance pojat 9-11v. 15:45-16:30 Helsinki 1 la15.45_dancepojat9-11vaxu_h1.pdf
Show edistyneet 15v.+ 16:30-17:30 Helsinki 1 la16.30_show-edistyneet-15vaxu_h1.pdf
Helsinki 2
EK Makrot 10:00-11:00 Helsinki 2 la_10_makrot_kristas_h1.pdf
DCA Show & Disco Kids Hiput 11:00-12:00 Helsinki 2 la_11_hiput_kristas_h1.pdf
EK Säihke 12:30-13:45 Helsinki 2
EK Loiste 13:45-15:15 Helsinki 2
Jumps & Turns jatkotaso 13v.+ 15:15-16:15 Helsinki 2
Helsinki 3
K-pop cover avoin taso (kaikenikäiset, 12v.+) 11:00-12:00 Helsinki 3 la-11.00_kpopcover-12rani_h3.pdf
Dance 6-8v. 12:00-12:45 Helsinki 3 la_12_dance6-8v_kristas_h3.pdf
Show keskitaso 8-10v. 12:45-13:45 Helsinki 3 la_12_45_show8-10_kristas_h3.pdf
Show keskitaso 13-15v. 13:45-14:45 Helsinki 3 la_13_45_show13-15kt_kristas_h3.pdf
Itis 1
Haltijattaret 5-6v. 10:30-11:15 Itis 1 la10.30_haltiattaret5-6v.itis1_.pdf
Dance 6-8v. 11:15-12:00 Itis 1 la11.15_dance6-8v.itis1_1.pdf
Jumps & Turns keskitaso 12v.+ 12:00-13:00 Itis 1
Dance perustaso 9-11v. 13:00-14:00 Itis 1 la13.00_dance9-11v.itis1_.pdf
DCA Street Ninjas 14:00-15:00 Itis 1
DCA Street Crew 15:00-16:00 Itis 1
DCA Street Force 16:00-17:00 Itis 1
Itis 2
Tanssiakrobatia perustaso 9-11v. 14:00-15:00 Itis 2 la14.00_tanssiakrobatia9-11v.itis2_.pdf
Tapiola 3
Tiitiäiset 1,5-3v. 10:15-11:00 Tapiola 3 la10.15_tiitiaiset15-3v_noorak_t3.pdf
Keijukaiset 4-5v. 11:00-11:45 Tapiola 3 la11.00_keijukaiset4-5v_noorak_t3.pdf
Haltijattaret 5-6v. 11:45-12:30 Tapiola 3 la11.45_haltijattaret5-6v_noora_k_t3.pdf
Tapiola 4
DCA Mini Juniors Bubbles 12:30-13:30 Tapiola 4 show_mini_juniors_bubbles.pdf
Dance keskitaso 13v.+ 13:30-14:30 Tapiola 4 la13.30_dance13v_noorak_t4.pdf
Hiphop keskitaso 15v.+ 14:45-15:45 Tapiola 4 la14.45_hiphopkt15v._yassut4.pdf
Hiphop 7-9v. 15:45-16:30 Tapiola 4 la15.45_hiphop7-9v._yassut4.pdf
Hiphop keskitaso 13v.+ 16:30-17:30 Tapiola 4 la16.30_hiphopkt13v._yassut4.pdf
Tapiola 1
DCA Disco Dynamites 11:15-12:30 Tapiola 1
Discon kisavalmennus (suljettu tunti) 12:30-13:45 Tapiola 1
Disco edistyneet (suljettu tunti-kysy toimistolta) 13:45-15:00 Tapiola 1
Jumps & Turns keskitaso 10v.+ 15:00-16:00 Tapiola 1 su15.00_jumpsturns10vvilma_t1.pdf
DCA Show Juniors Sparkle 16:00-17:15 Tapiola 1 su16.00_showjuniorspsarklevilma._t1.pdf
PA Muodostelma juniorit 17:15-18:30 Tapiola 1
SULJETTU PA Muodostelma aikuiset kor. Sara Dahl 18:30-19:45 Tapiola 1
Tapiola 2
Keijukaiset 4-5v. 11:30-12:15 Tapiola 2 su11.30_keijukaiset4-5vsusanneh_t2.pdf
Dance 6-8v. 12:15-13:00 Tapiola 2 su12.15_dance6-8vsusanneh_t2.pdf
Dance perustaso 10-12v. 13:00-14:00 Tapiola 2 su13.00_dancept10-12vsusanneh_t2.pdf
Show keskitaso 15v.+ 14:00-15:00 Tapiola 2 su14.00_showkt15vsusanneh_t2.pdf
Disco Rising Star -soolot 18:30-19:30 Tapiola 2
Mankkaa
Haltijattaret 5-6v. 12:00-12:45 Mankkaa su12.00_haltijattaret5-6v.helmih._m_1.pdf
Dance 6-8v. 12:45-13:30 Mankkaa su12.45_dance6-8v.helmih._m.pdf
Dance 8-10v. 13:30-14:30 Mankkaa su13.30_dance8-10v.helmih._m.pdf
Dance perustaso 9-11v. 14:30-15:30 Mankkaa su14.30_dance9-11v.helmih._m.pdf
Dance keskitaso 12v.+ 15:30-16:30 Mankkaa su15.30dance12v.helmih.m.pdf
Helsinki 1
Disco alkeet 10v.+ 14:15-15:15 Helsinki 1 su14.15_disco10v.essi_h1.pdf
Disco keskitaso 13v.+ 15:15-16:15 Helsinki 1 su15.15_disco13v.essi_h1.pdf
Helsinki 3
Tiitiäiset 1,5-3v. 10:30-11:15 Helsinki 3 su10.30_tiitiaiset15-3v.iina_h3.pdf
Menninkäiset 3-4v. 11:15-12:00 Helsinki 3 su11.15_menninkaiset3-4v.iina_h3.pdf
Maahiset 4-5v. 12:00-12:45 Helsinki 3 su12.00_maahiset4-5v.iina_h3.pdf
Haltijattaret 5-6v. 12:45-13:30 Helsinki 3 su12.45_haltijattaret5-6v.iina_h3.pdf
Joogaa tanssijoille vinyasa flow (avoin taso) 18:00-19:15 Helsinki 3
Tapiola 3
Disco-Dance alkeet 8-10v. 16:30-17:30 Tapiola 3 su16.30_disco8-10v.elsam_._t3.pdf
Disco perustaso 13v.+ 17:30-18:30 Tapiola 3 su17.30_disco13v.elsam_._t3.pdf
Disco alkeet (kaikenikäiset, 10v.+) 18:30-19:30 Tapiola 3
Tapiola 4
SULJETTU PA Muodostelma lapset 14:00-15:00 Tapiola 4
Show perustaso 12v.+ 15:00-16:00 Tapiola 4 su15.00_show_perustaso_12noora_pohjanen_t4.pdf
DCA Show Juniors Dazzle 16:00-17:15 Tapiola 4 su16.00_intensiivinoora_pohjanen.pdf
Show keskitaso 15v.+ 17:15-18:30 Tapiola 4 su17.15_show_15_keskitasonoora_pohjanen_t4.pdf
<< Takaisin