Lukujärjestys - SYKSY 2019

Pidätämme oikeudet muutoksiin.

Lukujärjestykset täydentyvät vielä kesäkuun aikana.

Voit koota kiinnostavia tunteja suunnitelmaksi painamalla ryhmän kohdalla oikealla olevaa  - painiketta. Nettisivumme tallentaa valitut ryhmät omaksi lukkariksi (ks. yläpuolella ensimmäisen valinnan jälkeen) yhdelle sivulle ja voit halutessasi tulostaa suunitelman.

 

 

Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
DCA Disco Dominoes 15:45-16:45 SARK EK-ryhmä
EK Säihke (show) 16:45-18:15 SARK EK-ryhmä
Disco perustaso 10v.+ 18:15-19:15 SARK Ilmoittaudu
DCA Disco Diamonds & Dynamites 19:15-20:30 SARK EK-ryhmä
DCA Dancers (show) 20:30-22:00 SARK EK-ryhmä
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Dance perustaso 10v.+ 15:15-16:15 KAP Ilmoittaudu
EK Makrot (baletti) 16:15-17:30 KAP EK-ryhmä
Menninkäiset 3-4v. 17:30-18:15 KAP Ilmoittaudu
Dance keskitaso/jatkotaso 13v.+ 18:15-19:15 KAP Ilmoittaudu
Baletti alkeet /perustaso adults 19:15-20:15 KAP Ilmoittaudu
DCA Show Dazzle 20:15-21:30 NOP EK-ryhmä
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Baletti keskitaso 12v.+ 15:45-16:45 ANNI Ilmoittaudu
Nykytanssi keskitaso 13v.+ 16:45-17:45 ANNI Ilmoittaudu
Keijukaiset 4-5v. 17:45-18:30 ANNI Ilmoittaudu
Dance 8-10v. 18:30-19:30 ANNI Ilmoittaudu
Dance keskitaso 13v.+ 19:30-20:30 ANNI Ilmoittaudu
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
Show keskitaso 12v.+ 15:45-16:45 KRI Ilmoittaudu
Show keskitaso 15v.+ 16:45-17:45 KRI Ilmoittaudu
Show jatkotaso 17v.+ 17:45-18:45 KRI Ilmoittaudu
Show perustaso 15v.+ 18:45-19:45 KRI Ilmoittaudu
Nykytanssi keskitaso/jatkotaso 15v.+ 19:45-20:45 KRI Ilmoittaudu
DCA Show Glory 20:45-22:00 KRI EK-ryhmä
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Hiphop perustaso/keskitaso 12v.+ 15:45-16:45 EPU Ilmoittaudu
DCA Street Kopla 16:45-17:45 SAN EK-ryhmä
Hiphop keskitaso 14v.+ 17:45-19:00 SAN Ilmoittaudu
Hiphop edistyneet 17v.+ 19:00-20:30 SAN Ilmoittaudu
Waacking keskitaso 15v.+ 20:30-21:30 RH Ilmoittaudu
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Hiphop alkeet 10v.+ 16:45-17:45 EPU Ilmoittaudu
Hiphop alkeet 8-10v. 17:45-18:45 SI Ilmoittaudu
Break alkeet/perustaso 10v.+ 18:45-19:45 SI Ilmoittaudu
Break keskitaso (kaikenikäiset, 12v.+) 19:45-20:45 SI Ilmoittaudu
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
DCA Show Shimmer 16:30-17:30 VIL EK-ryhmä
Show keskitaso 12v.+ 17:30-18:30 VIL Täynnä
Show perustaso/keskitaso 15v.+ 18:30-19:30 VIL Ilmoittaudu
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Show alkeet 10v.+ 15:45-16:45 ELSA Ilmoittaudu
Keijukaiset 4-5v. 16:45-17:30 ELSA Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 17:30-18:15 ELSA Ilmoittaudu
Dance 7-9v. 18:15-19:15 ELSA Ilmoittaudu
Dance perustaso 10v.+ 19:15-20:15 ELSA Ilmoittaudu
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
Hiphop keskitaso 11v.+ 15:45-16:45 RH Ilmoittaudu
Hiphop jatkotaso 13v.+ 16:45-17:45 RH Ilmoittaudu
Hiphop 8-10v. 17:45-18:45 RH Täynnä
Hiphop perustaso 11v.+ 18:45-19:45 RH Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
Jumps & Turns alkeet 11v.+ 15:15-16:15 MIA Ilmoittaudu
DCA Show Sparkle 16:15-17:30 MIA EK-ryhmä
EK Makrot (nykytanssi) 17:30-18:30 MIA EK-ryhmä
Dance 6-8v. 18:30-19:15 MIA Ilmoittaudu
Contemporary Jazz keskitaso/jatkotaso 15v.+ 19:15-20:30 MIA Ilmoittaudu
Show keskitaso adults 20:30-21:45 MIA Ilmoittaudu
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
Contemporary lyrical jatkotaso/edistyneet 14v.+ 15:30-16:30 ANI Täynnä
DCA Dancers (baletti) 17:45-19:15 ANI EK-ryhmä
DCA Dancers (show) 19:15-20:30 SD EK-ryhmä
Show edistyneet 15v.+ 20:30-21:45 SD Ilmoittaudu
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Show perustaso 12v.+ 15:30-16:30 SARK Ilmoittaudu
Disco keskitaso 11v.+ 16:30-17:30 SARK Ilmoittaudu
DCA Show & Disco Hiput 17:30-18:30 SARK EK-ryhmä
Disco 6-8v. 18:30-19:15 SARK Ilmoittaudu
Disco jatkotaso 13v.+ 19:15-20:15 SARK Ilmoittaudu
Disco perustaso 14v.+ 20:15-21:15 SARK Ilmoittaudu
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Dance alkeet 10v.+ 15:00-16:00 SUS Ilmoittaudu
Show perustaso/keskitaso 12v.+ 16:00-17:00 SUS Ilmoittaudu
Keijukaiset 4-5v. 17:00-17:45 SUS Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 17:45-18:30 SUS Ilmoittaudu
Hiphop perustaso 10v.+ 18:30-19:30 EMT Ilmoittaudu
Hiphop perustaso 12v.+ 19:30-20:30 EMT Ilmoittaudu
Hiphop alkeet 15v.+ 20:30-21:30 EMT Ilmoittaudu
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
Show alkeet 10v.+ 15:30-16:30 KA Ilmoittaudu
EK Minit (show) 16:30-17:30 KA EK-ryhmä
Menninkäiset 3-4v. 17:30-18:15 KA Ilmoittaudu
Dance perustaso 8-10v. 18:15-19:15 KA Ilmoittaudu
Commercial Hiphop jatkotaso 15v.+ 19:15-20:30 KIIR Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso adults 20:30-21:30 KIIR Ilmoittaudu
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Jumps & Turns keskitaso 11v.+ 15:15-16:15 KT Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso 13v.+ 16:15-17:15 SAL Ilmoittaudu
Hiphop perustaso adults 17:15-18:15 SAL Ilmoittaudu
DCA Street Crew 18:15-19:15 SAL EK-ryhmä
DCA Street Crew 19:15-20:30 SAL&LAU EK-ryhmä
Hiphop edistyneet 16v.+ 20:30-21:45 LL Ilmoittaudu
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Hiphop alkeet 11v.+ 15:45-16:45 JV Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso/jatkotaso 14v.+ 16:45-17:45 JV Ilmoittaudu
Hiphop perustaso/keskitaso 15v.+ 17:45-18:45 JV Ilmoittaudu
Hiphop 6-8v. 18:45-19:15 AKIM Ilmoittaudu
Locking alkeet/perustaso (kaikenikäiset, 12v.+) 19:15-20:15 AKIM Ilmoittaudu
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
Jumps & Turns perustaso 12v.+ 15:15-16:15 KIK Ilmoittaudu
Show keskitaso 13v.+ 16:15-17:30 KIK Ilmoittaudu
Show jatkotaso 15v.+ 17:30-18:45 KIK Ilmoittaudu
PeikkoPOP 4-6v. 18:45-19:30 HEI Ilmoittaudu
Voguemuodostelma 20:30-22:00 HEI EK-ryhmä
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Dance alkeet 9v.+ 15:45-16:45 MIH Ilmoittaudu
Keijukaiset 4-5v. 16:45-17:30 MIH Ilmoittaudu
Break 7-9v. 17:30-18:15 RAM Ilmoittaudu
Katutanssi alkeet 10v.+ 18:15-19:15 RAM Ilmoittaudu
Break perustaso (kaikenikäiset, 12v.+) 19:15-20:15 RAM Ilmoittaudu
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
DCA Disco Dominoes 15:45-16:45 RII EK-ryhmä
EK Mikrot (fysiikka) 16:45-17:30 RII EK-ryhmä
DCA Disco Diamonds 17:30-18:30 VIL EK-ryhmä
Locking perustaso (kaikenikäiset) 18:30-19:30 TE Ilmoittaudu
Locking jatkotaso (kaikenikäiset) 19:30-20:45 TE Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
Show jatkotaso 12v.+ 15:30-16:30 VIL Ilmoittaudu
DCA Show Sparkle 16:30-17:30 VIL EK-ryhmä
Locking alkeet (kaikenikäiset) 17:30-18:30 TE Ilmoittaudu
EK Mikrot (baletti) 18:30-19:30 VIL EK-ryhmä
Commercial Heels keskitaso 15v.+ 19:30-20:30 KIK Ilmoittaudu
Show keskitaso adults 20:30-21:30 KIK Ilmoittaudu
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
Contemporary lyrical jatkotaso/edistyneet 11v.+ 15:00-16:00 ANI Ilmoittaudu
EK Säihke (show) 16:15-17:30 ANI EK-ryhmä
EK Säihke (show) 17:30-18:45 ANI EK-ryhmä
EK Säihke (nykytanssi) 18:45-20:00 JEP EK-ryhmä
EK Säihke (nykytanssi) 20:00-21:15 JEP EK-ryhmä
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Baletti keskitaso 13v.+ 15:30-16:30 RII Ilmoittaudu
DCA Show Dazzle 16:30-17:30 NOP EK-ryhmä
Hiphop jatkotaso 15v.+ 17:30-18:30 JOSE Ilmoittaudu
Hiphop 8-10v. 18:30-19:15 JOSE Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso 10v.+ 19:15-20:15 JOSE Ilmoittaudu
Commercial Hiphop keskitaso/jtakotaso 15v.+ 20:30-21:45 NOP Ilmoittaudu
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Show jatkotaso 11v.+ 15:00-16:00 KA Ilmoittaudu
Nykytanssi jatkotaso 12v.+ 16:00-17:00 KA Ilmoittaudu
Menninkäiset 3-4v. 17:00-17:45 KA Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 17:45-18:30 KA Ilmoittaudu
Dance 7-9v. 18:30-19:15 KA Ilmoittaudu
Show jatkotaso 13v.+ 19:15-20:15 SUVI Ilmoittaudu
Dance adults alkeet 20:15-21:15 SUVI Ilmoittaudu
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
Show perustaso 12v.+ 15:30-16:30 NOK Ilmoittaudu
Dance pojat 6-8v. 16:30-17:15 NOK Ilmoittaudu
Baletti alkeet 7-10v. 17:15-18:00 NOK Ilmoittaudu
DCA Show Bubbles 18:00-19:00 NOK EK-ryhmä
DCA Disco Dominoes 19:00-20:00 ESSI EK-ryhmä
DCA Disco Diamonds 20:00-21:00 ESSI EK-ryhmä
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Hiphop perustaso 12v.+ 15:45-16:45 RAM Ilmoittaudu
DCA Street Ninjas 16:45-17:45 RAM Ilmoittaudu
DCA Street Ninjas 17:45-18:45 RAM& RH EK-ryhmä
Nykytanssi edistyneet 16v.+ 18:45-20:15 MI Ilmoittaudu
DCA Dancers (nykytanssi) 20:15-21:30 MI EK-ryhmä
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Hip Hop perustaso 10v.+ 15:45-16:45 RH Ilmoittaudu
Hiphop edistyneet 16v.+ 16:45-17:45 RH Ilmoittaudu
Keijukaiset 4-5v. 17:45-18:30 TEL Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 18:30-19:15 TEL Ilmoittaudu
Dance 7-9v. 19:15-20:00 TEL Ilmoittaudu
Show keskitaso 14v.+ 20:00-21:00 TEL Ilmoittaudu
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
DCA Show Shine 15:30-16:30 SARK EK-ryhmä
Show keskitaso 12v.+ 16:30-17:30 SARK Ilmoittaudu
Disco alkeet 6-8v. 17:30-18:15 SARK Ilmoittaudu
Disco perustaso 8v.+ 18:15-19:00 SARK Ilmoittaudu
Dance perustaso adults 19:00-20:00 SARK Ilmoittaudu
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Hiphop perustaso 13v.+ 16:30-17:30 KIIR Ilmoittaudu
Commercial Hiphop perustaso 13v.+ 17:30-18:30 KIIR Ilmoittaudu
Hiphop avoin taso adults 18:30-19:30 KIIR Ilmoittaudu
Tapiolan koulu
Tunti Aika Opettaja
DCA Disco Diamonds & Dynamites (fysiikka) 17:00-18:00 RII EK-ryhmä
DCA Encore 18:00-19:15 RII EK-ryhmä
DCA Show Glory 19:15-20:30 RII EK-ryhmä
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
Show perustaso 12v.+ 15:30-16:30 NOP Ilmoittaudu
Hiphop 6-8v. 16:45-17:30 JOSE Ilmoittaudu
Show 8-10v. 17:30-18:30 NOP Ilmoittaudu
Show perustaso 10v.+ 18:30-19:30 NOP Ilmoittaudu
Jumps & Turns alkeet 12v.+ 19:30-20:30 NOP Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
Disco-Dance perustaso 11v.+ 15:00-16:00 KRI Ilmoittaudu
EK Mikrot (show) 16:00-17:00 KRI EK-ryhmä
DCA Show Glory 17:00-18:15 KRI EK-ryhmä
Hiphop keskitaso 11v.+ 18:15-19:15 LL Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso adults 19:15-20:30 LL Ilmoittaudu
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
Hiphop keskitaso/jatkotaso 13v.+ 16:00-17:00 LL Ilmoittaudu
Hiphop jatkotaso 15v.+ 17:00-18:15 LL Ilmoittaudu
DCA Street Crew 18:15-19:30 LL EK-ryhmä
Contemporary lyrical edistyneet 16v.+ 19:30-20:45 YJ Ilmoittaudu
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Show keskitaso 11v.+ 15:30-16:30 KA Ilmoittaudu
DCA Show & Disco Hiput 16:30-17:30 KA EK-ryhmä
DCA Show Bubbles 17:30-18:30 KA EK-ryhmä
Hiphop keskitaso 13v.+ 18:30-19:30 RH Ilmoittaudu
DCA Street Ninjas 19:30-20:30 RH EK-ryhmä
Hiphop avoin taso adults 20:30-21:30 RH Ilmoittaudu
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Baletti perustaso 11v.+ 16:00-17:00 RII Ilmoittaudu
Dance 6-8v. 17:00-17:45 RII Täynnä
Baletti perustaso 9-11v. 17:45-18:45 RII Ilmoittaudu
EK Mikrot (show) 18:45-19:45 RII Täynnä
Dance keskitaso 14v.+ 19:45-20:45 RII Ilmoittaudu
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
Nykytanssi perustaso/keskitaso 11v.+ 15:30-16:45 KT Ilmoittaudu
Show High Heels keskitaso (kaikenikäiset, 13v.+) 16:45-17:45 KT Ilmoittaudu
House jatkotaso 15v.+ 17:45-19:00 LI Ilmoittaudu
Hiphop edistyneet 16v.+ 19:00-20:15 LI Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso/jatkotaso 14v.+ 20:15-21:15 LI Ilmoittaudu
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Show perustaso 12v.+ 15:45-16:45 MIA Ilmoittaudu
Dance perustaso 10v.+ 16:45-17:45 MIA Ilmoittaudu
Dance 8-10v. 17:45-18:30 MIA Ilmoittaudu
Contemporary Jazz perustaso/keskitaso 15v.+ 18:30-19:30 MIA Ilmoittaudu
Show jatkotaso 15v.+ 19:30-21:00 KT Ilmoittaudu
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
House alkeet/perustaso 14v.+ 16:45-17:45 LI Ilmoittaudu
Show 6-7v. 17:45-18:30 KT Ilmoittaudu
Show perustaso 7-9v. 18:30-19:30 KT Ilmoittaudu
Show alkeet adults 19:30-20:30 MIA Ilmoittaudu
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
DCA Show Shine 15:30-16:30 VIL EK-ryhmä
DCA Show Shimmer 16:30-17:45 VIL EK-ryhmä
Nykytanssi keskitaso 14v.+ 17:45-18:45 VIL Ilmoittaudu
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Hiphop perustaso 12v.+ 15:45-16:45 JOSE Ilmoittaudu
Hiphop perustaso 9v.+ 16:45-17:45 JOSE Ilmoittaudu
Hiphop 7-9v. 17:45-18:30 JOSE Ilmoittaudu
DCA Street Gremlins 18:30-19:30 JOSE EK-ryhmä
Hiphop perustaso 14v.+ 19:30-20:30 JOSE Ilmoittaudu
Commercial Hiphop alkeet 15v.+ 20:30-21:30 JOSE Ilmoittaudu
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
Commercial Hiphop perustaso 10v.+ 15:30-16:30 NOP Ilmoittaudu
Show keskitaso 15v.+ 16:30-17:30 NOP Ilmoittaudu
Hiphop perustaso 9-11v. 17:30-18:30 RH Ilmoittaudu
Keijukaiset 4-5v. 18:30-19:15 KA Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
Disco perustaso 11v.+ 15:30-16:30 SARK Ilmoittaudu
DCA Disco Dominoes 16:30-17:30 SARK EK-ryhmä
EK Makrot (show) 17:30-18:30 SARK EK-ryhmä
Disco alkeet 7-9v. 18:30-19:15 SARK Ilmoittaudu
Disco keskitaso 14v.+ 19:15-20:15 SARK Täynnä
DCA Disco Diamonds 20:15-21:15 SARK EK-ryhmä
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
DCA Street Force 17:15-19:15 LI&SAN EK-ryhmä
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
DCA Street Ninjas 16:00-17:00 VIER EK-ryhmä
DCA Street Crew 17:00-18:00 VIER EK-ryhmä
Commercial hiphop keskitaso 15v.+ 19:00-20:15 JV Ilmoittaudu
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Show keskitaso 12v.+ 16:00-17:00 FH Ilmoittaudu
Tiitiäiset 1,5-3v. 17:00-17:45 FH Ilmoittaudu
Dance 7-9v. 17:45-18:30 FH Ilmoittaudu
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
Jumps & Turns perustaso 10v.+ 15:30-16:30 KIK Ilmoittaudu
Show perustaso 14v.+ 16:30-17:45 KIK Ilmoittaudu
Show avoin taso adults 17:45-18:45 KIK Ilmoittaudu
Commercial Heels keskitaso 16v.+ 18:45-19:45 KIK Ilmoittaudu
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
DCA Street Kopla 16:30-17:30 HEI EK-ryhmä
Hiphop keskitaso 12v.+ 17:30-18:30 HEI Ilmoittaudu
Voguing alkeet/perustaso 15v.+ 18:30-19:30 HEI Ilmoittaudu
Voguing keskitaso 15v.+ 19:30-20:30 HEI Ilmoittaudu
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Show keskitaso/jatkotaso 12v.+ 15:45-16:45 KA Ilmoittaudu
Nykytanssi keskitaso 12v.+ 16:45-17:45 KA Ilmoittaudu
Keijukaiset 4-5v. 17:45-18:30 KA Ilmoittaudu
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
Dance perustaso 12v.+ 15:45-16:45 NOK Ilmoittaudu
Dance keskitaso 14v.+ 16:45-17:45 NOK Ilmoittaudu
Menninkäiset 3-4v. 17:45-18:30 NOK Ilmoittaudu
Dance alkeet 9-11v. 18:30-19:30 NOK Ilmoittaudu
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Hiphop perustaso 12v.+ 16:30-17:30 YJ Täynnä
Hiphop alkeet/perustaso 9v.+ 17:30-18:30 YJ Ilmoittaudu
Hiphop 6-8v. 18:30-19:15 YJ Ilmoittaudu
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
Disco alkeet 10v.+ 15:15-16:15 VS Ilmoittaudu
Disco keskitaso 12v.+ 16:15-17:15 VS Ilmoittaudu
Dance pojat 5-7v. 17:15-18:00 VS Ilmoittaudu
Commercial Hiphop kt 13v.+ 18:00-19:00 JV Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
Jumps & Turns keskitaso 12v.+ 15:15-16:15 MIA Ilmoittaudu
Jumps & Turns keskitaso 15v.+ 16:15-17:30 MIA Ilmoittaudu
DCA Show Dazzle 17:30-18:30 MIA EK-ryhmä
EK Minit (show) 18:30-19:30 MIA EK-ryhmä
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
PeikkoPOP 4-5v 10:15-11:00 HEI Ilmoittaudu
Dance pojat 6-7v. 11:00-11:45 HEI Ilmoittaudu
Dance pojat 8-10v. 11:45-12:45 HEI Ilmoittaudu
Dance pojat 10-12v. 12:45-13:45 HEI Ilmoittaudu
Hiphop perustaso 12v.+ 13:45-14:45 HEI Ilmoittaudu
DCA Street Kopla 14:45-15:45 HEI EK-ryhmä
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Maahiset 4-5v. 10:00-10:45 IP Ilmoittaudu
Dance 6-8v. 10:45-11:30 IP Ilmoittaudu
Dance perustaso 8-10v. 11:30-12:30 IP Ilmoittaudu
Dance perustaso 10v.+ 12:30-13:30 IP Ilmoittaudu
Break perustaso 11v.+ 13:30-14:30 OTTO/AG Ilmoittaudu
Break alkeet 9-11v. 14:30-15:30 OTTO/AG Ilmoittaudu
Break 7-9v. 15:30-16:15 OTTO/AG Ilmoittaudu
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Menninkäiset 3-4v. 10:00-10:45 IIR Ilmoittaudu
Keijukaiset 4-5v. 10:45-11:30 IIR Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 11:30-12:15 IIR Ilmoittaudu
Dance 6-7v. 12:15-13:00 IIR Ilmoittaudu
Dance 7-9v. 13:00-13:45 VS Ilmoittaudu
Dance perustaso 9-11v. 13:45-14:45 VS Ilmoittaudu
Dance keskitaso 11v.+ 14:45-15:45 VS Ilmoittaudu
Dance pojat 9v.+ 15:45-16:30 VS Ilmoittaudu
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
DCA Show Encore 11:00-12:15 RII EK-ryhmä
EK Säihke (fysiikka) 12:15-13:00 RII EK-ryhmä
EK Makrot (fysiikka) 13:00-13:45 RII EK-ryhmä
Jumps & Turns keskitaso 12v.+ 13:45-14:45 KIK Ilmoittaudu
Dance pojat 10v.+ 14:45-15:30 KIK Ilmoittaudu
Show keskitaso/jatkotaso 14v.+ 15:30-16:45 KIK Ilmoittaudu
Dance alkeet 10v.+ 16:45-17:45 KIK Ilmoittaudu
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
DCA Show & Disco Hiput 10:00-11:00 KA EK-ryhmä
EK Mikrot (nykytanssi) 11:00-12:00 KA EK-ryhmä
EK Makrot (show) 12:00-13:00 KA EK-ryhmä
EK Säihke (baletti) 13:00-14:30 SD EK-ryhmä
Jumps & Turns jatkotaso 14v.+ 14:30-15:30 SD Ilmoittaudu
Show keskitaso 12v.+ 15:30-16:30 SD Ilmoittaudu
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
K-pop cover alkeet (kaikenikäiset, 12v.+) 11:00-12:00 RJ Ilmoittaudu
K-pop cover keskitaso (kaikenikäiset, 12v.+) 12:00-13:00 RJ Ilmoittaudu
Show keskitaso 9-11v. 13:00-14:00 KA Ilmoittaudu
Tiitiäiset 1,5-3v. 14:00-14:45 KA Ilmoittaudu
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
Dance 6-8v. 10:30-11:15 TEL Ilmoittaudu
Dance perustaso 10-12v. 11:15-12:15 TEL Ilmoittaudu
Tanssiakrobatia perustaso 10v.+ 12:15-13:15 TEL Ilmoittaudu
Jumps & Turns keskitaso 13v.+ 13:15-14:15 TEL Ilmoittaudu
DCA Show Shimmer 14:15-15:15 TEL EK-ryhmä
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Tiitiäiset 1,5-3v. 10:45-11:30 ST Ilmoittaudu
Menninkäiset 3-4v. 11:30-12:15 ST Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 12:15-13:00 ST Ilmoittaudu
Show alkeet 8-10v. 13:00-14:00 ST Ilmoittaudu
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
Tiitiäiset 1,5-3v. 10:00-10:45 NOK Ilmoittaudu
Menninkäiset 3-4v. 10:45-11:30 NOK Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 13:30-14:15 NOK Ilmoittaudu
Dance 6-8v. 14:15-15:00 NOK Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
DCA Show Bubbles 11:30-12:30 NOK EK-ryhmä
Dance keskitaso 13v.+ 12:30-13:30 NOK Ilmoittaudu
Hiphop 8-10v. 13:30-14:15 YJ Ilmoittaudu
DCA Dancers (show) 14:15-16:00 YJ EK-ryhmä
Hiphop keskitaso/jatkotaso 15v.+ 16:00-17:00 YJ Ilmoittaudu
Contemporary lyricall jatkotaso/edistyneet 14v.+ 17:00-18:00 YJ Täynnä
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
Show keskitaso 10v.+ 12:00-13:00 VIL Ilmoittaudu
PA Lasten muodostelma 13:00-14:00 VIL EK-ryhmä
EK Minit (baletti) 14:00-15:00 VIL EK-ryhmä
DCA Show Sparkle 15:00-16:15 VIL EK-ryhmä
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Keijukaiset 4-5v. 12:00-12:45 HH Ilmoittaudu
Dance 6-8v. 12:45-13:30 HH Täynnä
Dance 8-10v. 13:30-14:30 HH Ilmoittaudu
Dance perustaso 10v.+ 14:30-15:30 HH Ilmoittaudu
Dance keskitaso 12v.+ 15:30-16:30 HH Ilmoittaudu
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
DCA Street Gremlins 12:00-13:00 JOSE EK-ryhmä
Hiphop 7-9v. 13:00-13:45 JOSE Ilmoittaudu
Commercial Hiphop keskitaso 11v.+ 13:45-14:45 JOSE Ilmoittaudu
Commercial Hiphop jatkotaso 14v.+ 14:45-16:00 JOSE Ilmoittaudu
Commercial Hiphop edistyneet 16v.+ 16:00-17:15 JOSE Ilmoittaudu
Katutanssimuodostelma aikuiset 17:15-18:30 JOSE EK-ryhmä
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Menninkäiset 3-4v. 11:00-11:45 VK Ilmoittaudu
Maahiset 4-5v. 11:45-12:30 VK Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 12:30-13:15 VK Ilmoittaudu
Dance 6-8v. 13:15-14:00 VK Ilmoittaudu
Dance alkeet 8-10v. 14:00-15:00 VK Ilmoittaudu
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
Haltijattaret 5-6v. 12:00-12:45 MM Ilmoittaudu
Dance 6-8v. 12:45-13:30 MM Ilmoittaudu
Hiphop 6-8v. 13:30-14:15 MM Ilmoittaudu
Hiphop perustaso/keskitaso 10v.+ 14:15-15:15 MM Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
Disco keskitaso/jatkotaso 13v.+ 15:00-16:00 ELM Ilmoittaudu
Disco-Dance alkeet 9v.+ 16:00-17:00 ELM Ilmoittaudu
Disco perustaso 13v.+ 17:00-18:00 ELM Ilmoittaudu
<< Takaisin