Lukujärjestys - SYKSY 2020

Pidätämme oikeudet muutoksiin.
Voit koota kiinnostavia tunteja suunnitelmaksi painamalla ryhmän kohdalla oikealla olevaa  - painiketta. Nettisivumme tallentaa valitut ryhmät omaksi lukkariksi (ks. yläpuolella ensimmäisen valinnan jälkeen) yhdelle sivulle ja voit halutessasi tulostaa suunitelman.

 

 

 

Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
Disco perustaso 11v.+ 15:30-16:30 SARK Ilmoittaudu
DCA Disco Dominoes 16:30-17:30 SARK EK-ryhmä
DCA Disco & Show Hiput 17:30-18:30 SARK EK-ryhmä
Disco perustaso 8-10v. 18:30-19:30 SARK Ilmoittaudu
Disco keskitaso 14v.+ 19:30-20:30 SARK Täynnä
DCA Disco Diamonds 20:30-21:30 SARK Ilmoittaudu
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Hiphop perustaso 12v.+ 16:00-17:00 RH Täynnä
Hiphop 9-11v. 17:00-18:00 RH Ilmoittaudu
EK Minit (baletti) 18:00-19:00 KAP EK-ryhmä
Baletti perustaso /keskitaso adults 19:00-20:00 KAP Ilmoittaudu
Dance keskitaso/jatkotaso 14v.+ 20:00-21:00 KAP Ilmoittaudu
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Dance alkeet/perustaso 11v.+ 16:15-17:15 PT Ilmoittaudu
Dance 6-8v. 17:15-18:00 PT Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 18:00-18:45 PT Ilmoittaudu
Dance perustaso 9-11v. 18:45-19:45 PT Ilmoittaudu
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
Show keskitaso 13v.+ 15:45-16:45 KRI Ilmoittaudu
Show jatkotaso 16v.+ 16:45-17:45 KRI Ilmoittaudu
DCA Show Sparkle 17:45-18:45 KRI EK-ryhmä
EK Mikrot (show) 18:45-19:45 KRI EK-ryhmä
Nykytanssi jatkotaso 15v.+ 19:45-20:45 KRI Ilmoittaudu
DCA Show Glory 20:45-22:00 KRI EK-ryhmä
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Commercial hiphop kt 12v.+ 15:45-16:45 JOSE Ilmoittaudu
Commercial hiphop edistyneet 15v.+ 16:45-18:00 JOSE Täynnä
EK Loiste (show) 18:00-19:00 HE EK-ryhmä
Show edistyneet 16v.+ 19:00-20:15 HE Ilmoittaudu
DCA Dancers (show) 20:15-21:30 HE Ilmoittaudu
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Hiphop alkeet 9-11v. 18:00-19:00 JOSE Ilmoittaudu
Commercial hiphop jatkotaso 14v.+ 19:00-20:00 JOSE Täynnä
Hiphop edistyneet 15v.+ 20:00-21:15 STU Ilmoittaudu
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
Break 7-10v. 17:30-18:15 RAM Ilmoittaudu
Hiphop perustaso 11v.+ 18:15-19:15 RAM Ilmoittaudu
Break perustaso/keskitaso 12v.+ 19:15-20:15 RAM Ilmoittaudu
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Dance perustaso/keskitaso 11v.+ 16:00-17:00 ELSA Ilmoittaudu
Pikku Haltijattaret 4-6v. 17:00-17:45 ELSA Ilmoittaudu
Dance 6-8v. 17:45-18:30 ELSA Ilmoittaudu
Dance 8-10v. 18:30-19:30 ELSA Ilmoittaudu
Nykytanssi avoin taso adults 19:30-20:30 ELSA Ilmoittaudu
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
Show perustaso 11v.+ 16:00-17:00 NOP Ilmoittaudu
Show 9-11v. 17:00-18:00 NOP Ilmoittaudu
Show 7-9v. 18:00-18:45 NOP Ilmoittaudu
Show keskitaso 13v.+ 18:45-19:45 NOP Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
Dance perustaso 11v.+ 15:15-16:15 KAP Ilmoittaudu
EK Mikrot (show) 16:15-17:15 KAP EK-ryhmä
Maahiset 4-5v. 17:15-18:00 KAP Täynnä
DCA Street Kopla 18:00-19:00 RH EK-ryhmä
Hiphop keskitaso/jatkotaso 13v.+ 19:00-20:00 RH Ilmoittaudu
DCA Street Force 20:00-21:15 RH EK-ryhmä
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
Contemporary lyrical jatkotaso/edistyneet 14v.+ 15:45-16:45 ANI Täynnä
PRO Dancers (show) 16:45-18:00 ANI EK-ryhmä
PA Muodostelma Juniorit (Ani&Sara) 18:00-19:15 ANI & SD EK-ryhmä
DCA Dancers (show) 19:15-20:30 SD EK-ryhmä
Show edistyneet 15v.+ 20:30-21:45 SD Ilmoittaudu
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Show perustaso/keskitaso 12v.+ 16:15-17:15 KIK Ilmoittaudu
Contemporary jazz keskitaso/jatkotaso 15v.+ 17:15-18:15 KIK Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso 11v+ 18:15-19:15 LL Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso adults 19:15-20:30 LL Ilmoittaudu
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Hiphop perustaso 11v.+ 18:00-19:00 EMT Ilmoittaudu
Hiphop perustaso/keskitaso 13v.+ 19:00-20:00 EMT Ilmoittaudu
Hiphop alkeet adults 20:00-21:00 EMT Ilmoittaudu
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
Show alkeet 10v.+ 15:15-16:15 KA Ilmoittaudu
Show perustaso 11v.+ 16:15-17:15 KA Ilmoittaudu
Maahiset 4-5v. 17:15-18:00 KA Ilmoittaudu
DCA Show Nuput 18:00-18:45 KA EK-ryhmä
Show perustaso 9-11v. 18:45-19:45 KA Ilmoittaudu
DCA Show Bubbles/Dazzle 19:45-20:45 KA EK-ryhmä
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Hiphop perustaso 11v.+ 15:30-16:30 RH Ilmoittaudu
DCA Street Ninjas 16:30-17:30 RH EK-ryhmä
Waacking avoin taso 14v.+ 17:30-18:30 RH Ilmoittaudu
DCA Show Sparkle 18:30-19:30 KRI EK-ryhmä
DCA Show Glory 19:30-20:45 KRI EK-ryhmä
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Haltijattaret 5-6v. 17:30-18:15 VK Täynnä
Show 6-8v. 18:15-19:00 VK Ilmoittaudu
Show keskitaso 15v.+ 19:00-20:00 VK Ilmoittaudu
Nykytanssi/lattiatekniikka keski/jatkotaso 16v.+ 20:00-21:30 MI Ilmoittaudu
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
Hiphop alkeet 10v.+ 16:00-17:00 JV Ilmoittaudu
Commercial hiphop alkeet 13v.+ 17:00-18:00 JV Ilmoittaudu
Hiphop perustaso 12v.+ 18:00-19:00 JV Ilmoittaudu
Commercial hiphop perustaso 15v.+ 19:00-20:00 JV Ilmoittaudu
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Show alkeet/perustaso 10v.+ 15:45-16:45 MIH Ilmoittaudu
DCA Show Shine 16:45-17:45 MIH EK-ryhmä
Haltijattaret 5-6v. 17:45-18:30 MIH Ilmoittaudu
Show 6-8v. 18:30-19:15 MIH Ilmoittaudu
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
Commercial Heels keskitaso 15v.+ 18:15-19:45 KIK Ilmoittaudu
Locking keskitaso/jatkotaso (kaikenikäiset) 19:45-21:00 TE Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
EK Säihke (show) 16:45-17:45 SD EK-ryhmä
Locking alkeet (kaikenikäiset) 17:45-18:45 TE Ilmoittaudu
Locking perustaso (kaikenikäiset) 18:45-19:45 TE Ilmoittaudu
Show keskitaso adults 19:45-21:00 KIK Ilmoittaudu
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
Contemporary lyrical jatkotaso 11v.+ 15:00-16:00 ANI Täynnä
EK Säihke (show) 16:00-17:00 ANI EK-ryhmä
EK Loiste (show) 17:00-18:15 ANI EK-ryhmä
Commercial hiphop jatkotaso 15v+ 18:15-19:30 YJ Täynnä
Contemporary lyrical edistyneet 16v+ 19:30-20:45 YJ Täynnä
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Contemporary lyrical jatkotaso 12v+ 15:30-16:30 KA Ilmoittaudu
DCA Disco & Show Hiput (show) 16:30-17:30 KA EK-ryhmä
Keijukaiset 4-5v. 17:30-18:15 KA Ilmoittaudu
Dance 6-8v. 18:15-19:00 KA Ilmoittaudu
Show keskitaso 8-10v. 19:00-20:00 KA Ilmoittaudu
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
Show perustaso 13v.+ 15:30-16:30 NOK Ilmoittaudu
Dance pojat 7-9v. 16:30-17:15 NOK Ilmoittaudu
Baletti perustaso 8-11v. 17:15-18:15 NOK Ilmoittaudu
DCA Show Bubbles/Dazzle 18:15-19:15 NOK EK-ryhmä
K-pop cover alkeet/perustaso (kaikenikäiset) 19:15-20:15 RJ Täynnä
K-pop cover keskitaso (kaikenikäiset) 20:15-21:15 RJ Ilmoittaudu
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
DCA Street Ninjas 17:15-18:15 SAL EK-ryhmä
DCA Street Crew 18:15-19:15 SAL EK-ryhmä
DCA Street Crew (muodostelma) 19:15-20:30 SAL&LAU EK-ryhmä
Hiphop edistyneet 16v+. 20:30-21:45 LL Täynnä
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Hiphop alkeet 10v.+ 16:00-17:00 HAZA Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso/jatkotaso 15v+ 17:00-18:00 HAZA Ilmoittaudu
Hiphop perustaso adults 18:00-19:00 HAZA Ilmoittaudu
Break kt 11v.+ 19:00-20:00 RAM Ilmoittaudu
Break pt/kt kaikenikäiset (13v.+) 20:00-21:00 RAM Ilmoittaudu
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
Show keskitaso 13v.+ 16:30-17:30 VS Ilmoittaudu
Disco alkeet 7-9v. 17:30-18:15 VS Ilmoittaudu
Disco perustaso 9v.+ 18:15-19:15 VS Ilmoittaudu
Dance perustaso adults 19:15-20:15 VS Ilmoittaudu
DCA Show Shimmer 20:15-21:15 SUS EK-ryhmä
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Hiphop perustaso/keskitaso 14v.+ 16:15-17:15 KIIR Ilmoittaudu
Commercial Hiphop keskitaso 13v.+ 17:15-18:15 KIIR Ilmoittaudu
Hiphop adults perustaso 18:15-19:15 KIIR Ilmoittaudu
Show keskitaso 12v.+ 19:15-20:15 SUS Ilmoittaudu
Tapiolan koulu
Tunti Aika Opettaja
Show alkeet 10v.+ 17:00-18:00 ELM Ilmoittaudu
Disco alkeet 8-10v. 18:00-18:45 ELM Ilmoittaudu
DCA Disco Dominoes 18:45-19:45 ELM EK-ryhmä
DCA Disco Diamonds 19:45-20:45 ELM EK-ryhmä
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
Hiphop keskitaso 11v.+ 16:00-17:00 YJ Täynnä
Dance 8-10v 17:00-18:00 PT Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
Baletti keskitaso 13v+ 16:00-17:00 PT Ilmoittaudu
Hiphop perustaso 9v.+ 17:00-18:00 YJ Ilmoittaudu
Show adults 2 (muodostelma) 19:15-20:15 OPE EK-ryhmä
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
Hiphop keskitaso/jatkotaso 13v.+ 16:00-17:00 LL Täynnä
DCA Street Crew 17:00-18:15 LL EK-ryhmä
Hiphop jatkotaso/edistyneet 15v.+ 18:15-19:30 LL Täynnä
DCA Street Force 19:30-20:45 LL EK-ryhmä
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Hiphop perustaso 10v.+ 16:15-17:15 RH Ilmoittaudu
Hiphop 8-10v. 17:15-18:00 RH Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso 14v.+ 18:00-19:00 RH Täynnä
DCA Street Ninjas 19:00-20:00 RH EK-ryhmä
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Baletti perustaso 11v.+ 16:00-17:00 SOI Ilmoittaudu
Dance 7-9v. 17:00-18:00 SOI Täynnä
Maahiset 4-5v. 18:00-18:45 SOI Ilmoittaudu
Show keskitaso 13v.+ 18:45-19:45 SOI Ilmoittaudu
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
House alkeet/perustaso 14v.+ 16:45-17:45 LI Ilmoittaudu
House jatkotaso 15v.+ 17:45-19:00 LI Ilmoittaudu
Contemporary lyrical keskitaso/jatkotaso 15v+ 19:00-20:15 KT Ilmoittaudu
Show perustaso/keskitaso adults 20:15-21:15 KT Ilmoittaudu
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Nykytanssi perustaso/keskitaso 12v.+ 16:00-17:15 KT Ilmoittaudu
Commercial hiphop jatkotaso/edistyneet 15v.+ 17:45-19:00 KIIR Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso adults 19:00-20:00 KIIR Ilmoittaudu
Katutanssimuodostelma Adults 2 20:00-21:15 KIIR/EPU/SATE EK-ryhmä
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Show 7-9v. 17:15-18:00 KT Ilmoittaudu
Show perustaso 9-11v. 18:00-19:00 KT Ilmoittaudu
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
Show alkeet 10v.+ 15:30-16:30 KIK Ilmoittaudu
Show keskitaso 13v.+ 16:30-17:45 KIK Ilmoittaudu
Nykytanssi keskitaso 14v.+ 17:45-18:45 KIK Ilmoittaudu
DCA Show Shimmer 18:45-19:45 KIK EK-ryhmä
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
Menninkäiset 3-4v. 17:15-18:00 SOF Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 18:00-18:45 SOF Ilmoittaudu
Dance 7-9v. 18:45-19:30 SOF Ilmoittaudu
Show keskitaso 12v.+ 19:30-20:30 SOF Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
Tanssiakrobatia perustaso 9v.+ 15:30-16:30 VS Ilmoittaudu
DCA Disco Dominoes 16:30-17:30 VS EK-ryhmä
Disco 7-9v. 17:30-18:15 VS Ilmoittaudu
Disco keskitaso 11v.+ 18:15-19:15 VS Ilmoittaudu
DCA Disco Diamonds 19:15-20:15 VS EK-ryhmä
Disco keskitaso/jatkotaso 14v.+ 20:15-21:15 VS Ilmoittaudu
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
Commercial hiphop keskitaso 13v.+ 17:30-18:30 JV Ilmoittaudu
Commercial hiphop keskitaso/jatkotaso 15v.+ 18:30-19:30 JV Ilmoittaudu
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Disco alkeet 10v.+ 15:30-16:30 ELM Ilmoittaudu
Jumps & Turns keskitaso 13v.+ 16:30-17:45 ELM Ilmoittaudu
Disco keskitaso/jatkotaso 14v.+ 17:45-18:45 ELM Ilmoittaudu
DCA Disco Diamonds (baletti&fysiikka) 18:45-19:45 ELM EK-ryhmä
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Show keskitaso 13v.+ 16:00-17:00 FH Ilmoittaudu
Tiitiäiset 1,5-3v. 17:00-17:45 FH Ilmoittaudu
Menninkäiset 3-4v. 17:45-18:30 FH Ilmoittaudu
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
EK Mikrot (show) 15:30-16:30 KA EK-ryhmä
Show/Jumps & Turns keskitaso 10v.+ 16:30-17:30 KA Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 17:45-18:30 KA Ilmoittaudu
Voguing alkeet/perustaso 15v.+ 18:30-19:30 HEI Ilmoittaudu
Voguing keskitaso/jatkotaso 15v.+ 19:30-20:30 HEI Ilmoittaudu
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Hiphop perustaso 11v.+ 15:30-16:30 HEI Ilmoittaudu
DCA Street Kopla 16:30-17:30 HEI EK-ryhmä
DCA Disco & Show Hiput (produktio) 18:30-19:30 KA EK-ryhmä
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
Dance perustaso/keskitaso 12v.+ 16:00-17:00 SUS Ilmoittaudu
Dance keskitaso 14v.+ 17:00-18:00 SUS Ilmoittaudu
DCA Show Shimmer 18:00-19:00 SUS EK-ryhmä
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
DCA Show Shine 15:15-16:15 YJ EK-ryhmä
Hiphop perustaso/keskitaso 13v.+ 16:15-17:15 YJ Ilmoittaudu
Hiphop alkeet/perustaso 10v.+ 17:15-18:15 YJ Ilmoittaudu
Hiphop 7-9v. 18:15-19:00 YJ Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
DCA Show Bubbles/Dazzle 16:00-17:00 NOK EK-ryhmä
Maahiset 4-5v. 17:00-17:45 NOK Ilmoittaudu
Dance 6-8v. 17:45-18:30 NOK Ilmoittaudu
EK Minit (show) 18:30-19:30 NOK EK-ryhmä
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
Dance pojat 5-6v. 10:30-11:15 HEI Täynnä
Dance pojat 7-8v. 11:15-12:00 HEI Ilmoittaudu
Dance pojat 9-11v. 12:00-13:00 HEI Ilmoittaudu
Hiphop perustaso 11v.+ 13:00-14:00 HEI Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso 13v.+ 14:00-15:00 HEI Täynnä
DCA Street Kopla 15:00-16:00 HEI EK-ryhmä
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Menninkäiset 3-4v. 10:00-10:45 IP Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 10:45-11:30 IP Ilmoittaudu
Dance 7-9v. 11:30-12:30 IP Ilmoittaudu
Dance perustaso/keskitaso 10v.+ 12:30-13:30 IP Ilmoittaudu
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Keijukaiset 4-5v. 10:00-10:45 IIR Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 10:45-11:30 IIR Ilmoittaudu
Dance 6-7v. 11:30-12:15 IIR Ilmoittaudu
Dance 7-9v. 12:15-13:15 IIR Ilmoittaudu
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
EK Mikrot (baletti) 10:00-11:00 RIH EK-ryhmä
EK Säihke (baletti) 11:00-12:00 RIH EK-ryhmä
Jumps & Turns keskitaso/jatkotaso adults 12:00-13:00 RIH Ilmoittaudu
EK Loiste (baletti) 13:00-14:15 SD EK-ryhmä
DCA Show Sparkle 14:15-15:15 SD EK-ryhmä
Contemporary lyrical keskitaso/jatkotaso 13v.+ 15:15-16:15 SD Ilmoittaudu
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
PA muodostelma adults 3 09:30-10:45 NI EK-ryhmä
EK Minit (show) 13:30-14:30 KA EK-ryhmä
DCA Show Nuput (produktio) 14:30-15:30 KA EK-ryhmä
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Tiitiäiset 1,5-3v. 10:30-11:15 KA Ilmoittaudu
Menninkäiset 3-4v. 11:15-12:00 KA Ilmoittaudu
Keijukaiset 4-5v. 12:00-12:45 KA Ilmoittaudu
Baletti 6-8v. 12:45-13:30 KA Ilmoittaudu
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
Maahiset 4-5v. 10:30-11:15 TEL Ilmoittaudu
Dance 7-9v. 11:15-12:00 TEL Ilmoittaudu
Dance perustaso 11v.+ 12:00-13:00 TEL Ilmoittaudu
Tanssiakrobatia perustaso 10v.+ 13:00-14:00 TEL Ilmoittaudu
Jumps & Turns keskitaso 13v.+ 14:00-15:00 TEL Ilmoittaudu
Contemporary lyrical keskitaso 13v.+ 15:00-16:00 TEL Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
Hiphop 7-9v. 11:15-12:00 YJ Ilmoittaudu
Hiphop 9-11v. 12:00-13:00 YJ Ilmoittaudu
EK Säihke (show) 13:00-14:00 YJ EK-ryhmä
Contemporary keskitaso 12v.+ 14:00-15:00 YJ Ilmoittaudu
EK Loiste (contemporary lyrical) 15:00-16:15 YJ EK-ryhmä
PRO Dancers (show) 16:15-17:30 YJ EK-ryhmä
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Dance 7-9v. 12:45-13:30 HH Ilmoittaudu
Dance alkeet/perustaso 9v.+ 13:30-14:30 HH Ilmoittaudu
Dance perustaso 11v.+ 14:30-15:30 HH Ilmoittaudu
Dance keskitaso 13v.+ 15:30-16:30 HH Ilmoittaudu
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
Disco-Dance alkeet 8-10v. 15:00-15:45 VS Ilmoittaudu
Disco perustaso 11v.+ 15:45-16:45 VS Ilmoittaudu
Disco keskitaso/jatkotaso 13v.+ 16:45-17:45 VS Ilmoittaudu
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Contemporary lyrical jatkotaso 14v.+ 12:00-13:15 LIA Ilmoittaudu
Contemporary lyrical keskitaso 11v.+ 13:15-14:15 LIA Ilmoittaudu
Hiphop 7-9v. 14:15-15:00 LIA Ilmoittaudu
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Maahiset 4-5v. 11:30-12:15 VK Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 12:15-13:00 VK Täynnä
Dance 6-7v. 13:00-13:45 VK Ilmoittaudu
Dance 7-9v. 13:45-14:45 VK Ilmoittaudu
Dance pojat 4-6v. 14:45-15:30 VK Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
Contemporary lyrical keskitaso/jatkotaso 13v.+ 14:00-15:00 ELM Ilmoittaudu
Disco jatkotaso 14v.+ 15:00-16:00 ELM Ilmoittaudu
Disco-Dance alkeet/perustaso 10v.+ 16:00-17:00 ELM Ilmoittaudu
Disco perustaso 14v.+ 17:00-18:00 ELM Ilmoittaudu
<< Takaisin