Lukujärjestys - KEVÄT 2018

 

Voit koota kiinnostavia tunteja suunnitelmaksi painamalla ryhmän kohdalla oikealla olevaa  - painiketta. Nettisivumme tallentaa valitut ryhmät omaksi lukkariksi (ks. yläpuolella ensimmäisen valinnan jälkeen) yhdelle sivulle ja voit halutessasi tulostaa suunitelman.

 

 

Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
KESÄ (s4) Katutanssileiri 9-12 v 11.-15.6. 08:00-16:00 KESÄ Ilmoittaudu
KESÄ (s1) Koululaisleiri 7-10v 4.-8.6. 09:00-16:00 KESÄ Ilmoittaudu
KESÄ (s3) Junnuleiri (kt) 11.-15.6. 09:00-16:00 KESÄ Ilmoittaudu
KESÄ: Show(kor)10-12v aj-kt (sw6) vko23 (4.-8.6.) 09:30-10:30 KESÄ Ilmoittaudu
KESÄ: Jumps &Turns( Tekn)10-12v kt (sw7) 10:45-11:45 KESÄ Ilmoittaudu
DCA Disco Diamonds (intensiivi) 15:15-16:15 JE EK-ryhmä
EK Makrot (show) 16:15-17:15 JE EK-ryhmä
Dance alkeisjatko 8-10v. 17:15-18:15 JE Täynnä
DCA Dancers (show) 18:15-19:30 JE EK-ryhmä
DCA Disco Dynamites (intensiivi) 19:30-20:45 JE EK-ryhmä
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Dance keskitaso 12v.+ 15:30-16:30 KAP Täynnä
Dance alkeisjatko/keskitaso 14v.+ 16:30-17:30 KAP Täynnä
EK Makrot (baletti) 17:30-18:45 KAP EK-ryhmä
EK Mikrot (baletti) 18:45-19:45 KAP EK-ryhmä
Hiphop alkeisjatko adults 20:00-21:00 KIIR Täynnä
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Baletti alkeisjatko 12v.+ 15:30-16:30 REB Täynnä
Nykytanssi keskitaso 13v.+ 16:30-17:30 REB Täynnä
Dance 6-8v. 17:30-18:15 REB Täynnä
Dance alkeisjatko 9-11v. 18:15-19:15 REB Täynnä
Dance keskitaso 12v.+ 19:15-20:15 REB Täynnä
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
KESÄ (s6) Disco ja Akrobatialeiri 8-12 v 11.-15.6. 09:00-16:00 KESÄ Ilmoittaudu
Show keskitaso 11v.+ 15:45-16:45 LAU/SARA Täynnä
Show keskitaso 13v.+ 16:45-17:45 LAU/SARA Täynnä
Show keskitaso 15v.+ 17:45-19:00 LAU/SARA Täynnä
KESÄ House basic steps (sw15) 15v+ 4-6.6. 18:00-19:00 AMA Ilmoittaudu
Show alkeet 13v.+ 19:00-20:00 LAU/SARA Täynnä
KESÄ House Freestyle (sw16) 15v+ 4-6.6. 19:00-20:00 AMA Ilmoittaudu
KESÄ Vogue Femme (sw17) 15v+ 20:00-08:00 AMA Ilmoittaudu
Nykytanssi alkeisjatko/keskitaso 15v.+ 20:00-21:15 LAU/SARA Täynnä
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Hiphop keskitaso 10-12v. 15:30-16:30 SAN Täynnä
Hiphop alkeet/alkeisjatko 14v.+ 16:30-17:30 SAN Täynnä
Hiphop keskitaso 15v.+ 17:30-18:45 SAN Täynnä
Hiphop edistyneet 16v.+ 18:45-20:00 SAN Täynnä
DCA Street Force (intensiivi) 20:00-21:30 SAN EK-ryhmä
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Hiphop alkeet 10-12v. 15:30-16:30 EPU Täynnä
Hiphop alkeet 8-10v. 16:30-17:30 EPU Täynnä
Hiphop alkeisjatko 14v.+ 17:30-18:30 SAL Täynnä
Hiphop alkeisjatko adults 18:30-19:30 SAL Täynnä
Break alkeet/alkeisjatko 9-11v. 19:30-20:15 SI Täynnä
Break keskitaso 13v.+ 20:15-21:15 SI Täynnä
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
DCA Show Juniors ITIS (intensiivi) 16:30-17:30 VIL EK-ryhmä
Dance keskitaso 10v.+ 17:30-18:30 VIL Täynnä
Dance alkeet 9-11v. 18:30-19:30 VIL Täynnä
Show alkeisjatko 14v.+ 19:30-20:30 VIL Täynnä
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Hiphop alkeisjatko 13-15v. 16:30-17:30 OSKU Täynnä
Hiphop 6-8v. 17:30-18:15 OSKU Täynnä
Hiphop alkeisjatko 10-12v. 18:15-19:15 OSKU Täynnä
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
Hiphop alkeisjatko 10v.+ 16:00-17:00 KIIR Täynnä
Hiphop keskitaso 13 v + 17:00-18:00 KIIR Täynnä
Hiphop keskitaso adults 18:00-19:00 KIIR Täynnä
Hiphop alkeisjatko/keskitaso 13v.+ 19:00-20:00 KIIR Täynnä
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
EK Loiste (nykytanssi) 16:15-17:30 MIA EK-ryhmä
EK Mikrot (show) 17:30-18:30 MIA EK-ryhmä
DCA Show Juniors 1 (intensiivi) 18:30-19:30 MIA EK-ryhmä
DCA Dancers (lopputyö) 19:30-20:45 MIA&KAP EK-ryhmä
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
Show alkeet 10-12v. 15:30-16:30 SARK Täynnä
DCA Show Juniors 1 (intensiivi) 16:30-17:30 SARK EK-ryhmä
EK Säihke (baletti) 17:30-18:45 SARK EK-ryhmä
KESÄ (sw13) Show 14v+ kt (12.-14.6) 18:15-19:30 KESÄ Ilmoittaudu
DCA PRO Dancers 18:45-20:15 SARK EK-ryhmä
KESÄ (sw14) Baletti kt 14 v+ (12.-14.6.) 19:30-20:30 KESÄ Ilmoittaudu
EK Loiste (show) 20:15-21:30 SARK EK-ryhmä
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Dance keskitaso 12v.+ 15:30-16:30 VIL Täynnä
EK Minit (baletti) 17:30-18:30 VIL EK-ryhmä
Locking alkeet kaikenikäiset 18:30-19:30 TE Täynnä
Locking keskitaso kaikenikäiset 19:30-20:30 TE Täynnä
Locking keskitaso/edistyneet 15v.+ 20:30-21:30 TE Täynnä
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
DCA Street Kids (intensiivi) 17:00-18:00 HEI EK-ryhmä
Hiphop alkeisjatko 8-10v. 18:00-18:45 HEI Täynnä
Hiphop alkeet 10v.+ 18:45-19:45 HEI Täynnä
Dance keskitaso 16v.+ 19:45-20:45 HEI Täynnä
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
Hiphop keskitaso 14v.+ 16:15-17:15 SAL Täynnä
DCA Street Ninjas (intensiivi) 17:15-18:15 SAL EK-ryhmä
KESÄ Hiphop 13v+ (sw 18) kt 17:15-18:15 KESÄ Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso/edistyneet 15v.+ 18:15-19:30 LL Täynnä
KESÄ (sw19) Hiphop 16v+ edistyneet 18:15-19:30 KESÄ Ilmoittaudu
KESÄ (sw20) Adults kt 19:30-20:30 KESÄ Ilmoittaudu
Commercial hiphop keskitaso 14v.+ 19:30-20:45 KIIR Täynnä
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Baletti alkeet/alkeisjatko 10v.+ 14:45-15:45 KA Täynnä
Hiphop alkeisjatko/keskitaso 11-13v. 15:45-16:45 HAZA Täynnä
DCA Show Kids/Juniors Helsinki (intensiivi) 16:45-17:45 KA EK-ryhmä
Dance 6-8v. 17:45-18:30 KA Täynnä
Show keskitaso 12v.+ 18:30-19:30 KA Täynnä
DCA Street Crew (intensiivi) 19:30-20:45 SAL&LAU EK-ryhmä
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Show keskitaso 10-12v. 15:45-16:45 KA Täynnä
Hiphop keskitaso 13v.+ 16:45-17:45 HAZA Täynnä
Hiphop alkeisjatko 15v.+ 17:45-18:45 HAZA Täynnä
Hiphop alkeet 9-11v. 18:45-19:30 SAL Täynnä
Baletti/tekniikka alkeisjatko/keskitaso 14v.+ 19:30-20:45 MIA Ilmoittaudu
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
Show alkeisjatko/keskitaso 11-14v. 15:45-16:45 NI Täynnä
Show keskitaso/edistyneet 15v.+ 16:45-17:45 NI Täynnä
Haltijattaret 5-6v. 17:45-18:30 ELSA/NOK Täynnä
Dance 6-8v. 18:30-19:15 ELSA/NOK Täynnä
Dance 7-9v. 19:15-20:00 ELSA/NOK Täynnä
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Nykytanssi alkeet 9v.+ 16:45-17:45 ELSA/NOK Täynnä
Break alkeet/alkeisjatko 8-10v. 17:45-18:45 RM Täynnä
Break alkeisjatko 11v.+ 18:45-19:45 RM Täynnä
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
Tiitiäiset 1,5-3v. 17:15-18:00 REB Täynnä
PeikkoPOP 3-5v. 18:00-18:45 REB Täynnä
Dance alkeet 8-10v. 18:45-19:30 REB Täynnä
Baletti alkeet adults 19:30-20:30 REB Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
Show keskitaso/edistyneet 14v.+ 15:00-16:00 ANI Täynnä
Show keskitaso/edistyneet 10v.+ 16:00-17:00 ANI Täynnä
DCA Dancers & PRO (baletti) 17:00-18:30 ANI EK-ryhmä
EK Loiste (show) 18:30-19:45 SD EK-ryhmä
DCA Show Juniors 2 (intensiivi) 19:45-20:45 SD EK-ryhmä
Show edistyneet 15v.+ 20:45-22:00 SD Täynnä
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
EK Säihke (show) 16:00-17:00 ANI EK-ryhmä
EK Loiste (baletti) 17:00-18:15 ANI EK-ryhmä
Show keskitaso 15v.+ 19:30-20:45 KIK Täynnä
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Disco-dance alkeisjatko 10v.+ 15:15-16:15 JE Täynnä
Dance alkeisjatko 12v.+ 16:15-17:15 JE Täynnä
Disco-Dance alkeisjatko 9-11v. 17:15-18:15 JE Täynnä
Hiphop 6-8v. 18:15-19:00 OSKU Täynnä
Hiphop alkeisjatko 8-10v. 19:00-20:00 OSKU Täynnä
Hiphop keskitaso 15v.+ 20:00-21:15 OSKU Täynnä
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Nykytanssi alkeisjatko 10-12v. 15:45-16:45 KA Täynnä
Menninkäiset 3-4v. 16:45-17:30 KA Täynnä
Haltijattaret 5-6v. 17:30-18:15 KA Täynnä
Show keskitaso 9-11v. 18:15-19:15 KA Täynnä
Show keskitaso 11v.+ 19:15-20:15 KA Täynnä
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
DCA Street Ninjas (intensiivi) 16:30-17:30 RAM EK-ryhmä
DCA Street Ninjat (intensiivi) 17:30-18:15 RAM EK-ryhmä
DCA Dancers (nykytanssi) 18:15-19:45 MI EK-ryhmä
Nykytanssi edistyneet 16v.+ 19:45-21:15 MI Täynnä
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Show alkeisjatko 11v.+ 15:30-16:30 EL Täynnä
Disco keskitaso 14v.+ 16:30-17:30 IN Täynnä
DCA Disco Dynamites (intensiivi) 17:30-18:45 IN EK-ryhmä
Disco edistyneet 15v.+ 18:45-19:45 IN Täynnä
DCA Show Teens 1 (intensiivi) 19:45-20:45 IN EK-ryhmä
DCA Show Teens 1 (intensiivi) 20:45-22:00 IN&LAU EK-ryhmä
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Dance alkeet 13-15v. 16:30-17:30 EL Täynnä
Hiphop keskitaso 13-15v. 17:30-18:30 AKIM Täynnä
Hiphop keskitaso 15v.+ 18:30-19:45 AKIM Täynnä
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
Nykytanssi alkeisjatko 14v.+ 16:15-17:15 RII Täynnä
Show keskitaso 13v.+ 17:15-18:15 RII Täynnä
DCA Show Juniors ITIS (intensiivi) 18:15-19:15 RII EK-ryhmä
DCA Show Teens 2 (intensiivi) 19:15-20:30 RII EK-ryhmä
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Show alkeisjatko 10v.+ 16:45-17:45 SARK Täynnä
Disco 6-8v. 17:45-18:30 SARK Täynnä
Dance adults alkeet 18:30-19:30 SARK Ilmoittaudu
Tapiolan koulu
Tunti Aika Opettaja
EK Makrot (nykytanssi) 17:00-18:00 MIA EK-ryhmä
DCA Show Juniors 1 (intensiivi) 18:00-19:15 MIA EK-ryhmä
DCA Show Adults (intensiivi) 19:15-20:45 S-E&MIA EK-ryhmä
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
Disco-Show alkeisjatko 10-12v. 16:45-17:45 NOP Täynnä
Show 6-8v. 17:45-18:30 NOP Täynnä
Show alkeisjatko 8-10v. 18:30-19:30 NOP Täynnä
Commercial keskitaso 15v.+ 19:30-20:30 NOP Täynnä
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
Contemporary Lyricall kt/ed 14v.+ 15:00-16:00 AXU Täynnä
Contemporary Lyricall kt/ed 12v.+ 16:00-17:00 AXU Täynnä
DCA Street Force (intensiivi) 17:30-18:30 LL EK-ryhmä
Hiphop alkeisjatko 14v.+ 18:30-19:30 LL Täynnä
DCA Street Crew (intensiivi) 19:30-20:45 LL EK-ryhmä
Show alkeet adults 20:45-21:45 KIK Täynnä
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
EK Minit (show) 15:00-16:00 KA EK-ryhmä
DCA Show Kids Espoo (intensiivi) 16:00-17:00 KA EK-ryhmä
Show keskitaso 14v.+ 17:00-18:00 KA Täynnä
Show alkeisjatko 9-11v. 18:00-19:00 KA Täynnä
DCA Show Teens 1 (intensiivi) 19:00-20:15 LAU/SARA EK-ryhmä
Jumps and Turns keskitaso/edistyneet 15v.+ 20:15-21:30 LAU/SARA Ilmoittaudu
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Hiphop keskitaso 12v.+ 15:30-16:30 LL Täynnä
Hiphop keskitaso 8-11v. 16:30-17:30 LL Täynnä
DCA Disco Diamonds (intensiivi) 17:30-18:30 SHA EK-ryhmä
Disco keskitaso 14v.+ 18:30-19:30 SHA Täynnä
Disco edistyneet 15v.+ 19:30-20:30 SHA Täynnä
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Baletti keskitaso 13v.+ 16:00-17:00 RII Täynnä
Keijukaiset 4-5v. 17:00-17:45 RII Täynnä
Esibaletti 7-9v. 17:45-18:30 RII Täynnä
Baletti alkeisjatko 10v.+ 18:30-19:30 RII Täynnä
DCA Show Teens 2 (intensiivi) 19:30-20:45 RII EK-ryhmä
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
Nykytanssi alkeisjatko 11v.+ 15:30-16:30 KT Täynnä
Show High Heels keskitaso 14v.+ 16:30-17:30 KT Täynnä
Dance pojat 7-8v. 17:30-18:15 KT Täynnä
Keijukaiset 4-5v. 18:15-19:00 KT Täynnä
Show keskitaso 15v.+ 19:00-20:30 KT Täynnä
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Disco alkeet 10v.+ 15:00-16:00 ESSI Täynnä
Disco keskitaso 13v.+ 16:00-17:00 ESSI Täynnä
Dance alkeisjatko 14v.+ 17:00-18:00 MIA Täynnä
Dance 6-8v. 18:00-18:45 MIA Täynnä
Dance alkeisjatko 8-10v. 18:45-19:30 MIA Täynnä
Dance keskitaso adults 19:30-20:30 MIA Täynnä
DCA Show Adults (intensiivi) 20:30-21:45 MIA EK-ryhmä
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Show alkeet 11v.+ 15:15-16:15 NOK Täynnä
PeikkoPOP 4-6v. 16:15-17:00 NOK Täynnä
House alkeisjatko 14v.+ 17:00-18:00 TUK Täynnä
House keskitaso 15v.+ 18:00-19:00 TUK Täynnä
Waacking avoin taso 15v.+ (alkaa 25.1.) 19:00-20:00 SON Täynnä
Hiphop alkeet 20v.+ adults (alkaa 25.1.) 20:00-21:00 SON Täynnä
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
Show alkeisjatko 12v.+ 16:00-17:00 KN Täynnä
Disco keskitaso 12v.+ 17:00-18:00 KN Täynnä
Disco keskitaso 15v.+ 18:00-19:00 KN Täynnä
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Nykytanssi alkeisjatko 11v.+ 15:45-16:45 PK Täynnä
Tanssiakrobatia alkeet 8-10v. 16:45-17:30 PK Täynnä
Baletti alkeet 8-12v. 17:30-18:30 PK Täynnä
Hiphop alkeet 8-10v. 18:30-19:15 NOK Täynnä
Show alkeet 13v.+ 19:15-20:15 NOK Täynnä
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
Disco alkeet 10v.+ 15:30-16:30 SARK Täynnä
Disco alkeet 13v.+ 16:30-17:30 SARK Täynnä
Haltijattaret 5-6v. 17:30-18:15 SARK Täynnä
Dance 7-9v. 18:15-19:00 SARK Täynnä
Disco-Show alkeisjatko adults 19:00-20:00 SARK Täynnä
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
EK Loiste (show) 16:15-17:45 HE EK-ryhmä
Show edistyneet 15v.+ 17:45-19:00 HE Täynnä
DCA Dancers (show) 19:00-20:30 HE EK-ryhmä
Disco Dynamites (intensiivi) 20:30-21:45 SHA EK-ryhmä
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
EK Mikrot (show) 16:15-17:15 JE EK-ryhmä
Jumps and Turns keskitaso/edistyneet 14v.+ 17:15-18:30 JE Täynnä
EK Säihke (show) 18:30-19:45 JE EK-ryhmä
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Dance alkeet 10-12v. 15:15-16:15 SARK Täynnä
Disco alkeisjatko 13v.+ 16:15-17:15 SARK Täynnä
Disco keskitaso/edistyneet 13v.+ 17:15-18:15 SARK Täynnä
DCA Show Teens 2 18:15-19:15 SARK EK-ryhmä
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Show alkeet/alkeisjatko 11v.+ 15:30-16:30 RII Täynnä
Dance alkeisjatko 13v.+ 16:30-17:30 RII Täynnä
Haltijattaret 5-6v. 17:30-18:15 RII Täynnä
EK Minit (show) 18:15-19:15 RII EK-ryhmä
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
Show keskitaso 14v.+ 16:00-17:15 KT Täynnä
Haltijattaret 5-6v. 17:15-18:00 KT Täynnä
Mennikäiset 3-4 v (alkaa 2.3.) 18:00-18:45 KT Täynnä
DCA Dancers (show) 18:45-20:15 KT EK-ryhmä
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Voguing alkeet 15v.+ 17:15-18:15 HEI Täynnä
Voguing keskitaso 15v.+ 19:30-20:30 HEI Täynnä
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Hiphop keskitaso/edistyneet 14v.+ 17:30-18:30 SAMI Täynnä
House avoin taso (kaikenikäiset) 18:30-19:30 SAMI Täynnä
Hiphop keskitaso adults 19:30-20:30 SAMI Täynnä
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
Dance alkeisjatko/keskitaso 12v.+ 16:00-17:00 PK Täynnä
Dance alkeet 10-12v. 17:00-18:00 PK Täynnä
Dance 7-9v. 18:00-18:45 PK Täynnä
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Hiphop alkeet 10v.+ 16:30-17:30 YJ Täynnä
Hiphop 7-9v. 17:30-18:15 YJ Täynnä
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
DCA Show Kids Espoo (intensiivi) 15:15-16:15 KA EK-ryhmä
EK Makrot (show) 16:15-17:15 KA EK-ryhmä
EK Säihke (nykytanssi) 17:15-18:30 KA EK-ryhmä
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
Dance pojat 6-8v. 11:00-11:45 HEI Täynnä
Dance pojat 8-10v. 11:45-12:30 HEI Täynnä
Dance pojat 10-12v. 12:30-13:30 HEI Täynnä
Dance pojat 12v.+ 13:30-14:30 HEI Täynnä
DCA Street Kids (intensiivi) 14:30-15:30 HEI EK-ryhmä
Hiphop keskitaso 15v.+ 15:30-16:30 YJ Täynnä
Hiphop keskitaso 13v.+ 16:30-17:30 YJ Täynnä
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Dance 6-7v. 10:00-10:45 TEL Täynnä
Dance 7-9v. 10:45-11:30 TEL Täynnä
Dance alkeisjatko 9-11v. 11:30-12:30 TEL Täynnä
Dance keskitaso 11v.+ 12:30-13:30 NOK Täynnä
Dance keskitaso 13v.+ 13:30-14:30 NOK Täynnä
Hiphop 6-8v. 14:45-15:30 YJ Täynnä
Break alkeet 8-10v. 15:30-16:30 OTTO Täynnä
Break alkeisjatko 10v.+ 16:30-17:30 OTTO Täynnä
Break keskitaso 13v.+ 17:30-18:30 OTTO Täynnä
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Tiitiäiset 1,5-3v. 10:00-10:45 SOF Täynnä
Menninkäiset 3-4v. 10:45-11:30 SOF Täynnä
Keijukaiset 4-5v. 11:30-12:15 SOF Täynnä
Haltijattaret 5-6v. 12:15-13:00 SOF Täynnä
Dance keskitaso 10v.+ 13:00-14:00 SOF Täynnä
Dance pojat 7-9v. 14:00-14:45 SOF Täynnä
Dance alkeisjatko 7-8v. 14:45-15:30 VIL Täynnä
Dance alkeet/alkeisjatko 8-10v. 15:30-16:30 VIL Täynnä
Show keskitaso 14v.+ 16:30-17:30 VIL Täynnä
DCA Show Juniors 2 (intensiivi) 17:30-18:30 VIL EK-ryhmä
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
EK Mikrot (oheis) 11:15-12:00 RII EK-ryhmä
Esibaletti 6-8v. 12:00-12:45 RII Täynnä
EK Makrot (oheis) 12:45-13:30 RII EK-ryhmä
EK Säihke (oheis) 13:30-14:30 RII EK-ryhmä
Show keskitaso 13v.+ 14:45-15:45 AXU Täynnä
Dance pojat 8-10v. 15:45-16:30 AXU Täynnä
Show edistyneet 15v.+ 16:30-17:30 AXU Täynnä
Improvisaatio edistyneet 15v.+ 17:30-18:30 AXU Täynnä
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
EK Mikrot (nykytanssi) 10:00-11:00 KA EK-ryhmä
DCA Show Kids/Juniors Helsinki (intensiivi) 11:00-12:00 KA EK-ryhmä
EK Säihke (show) 12:15-13:30 SD EK-ryhmä
EK Makrot (show) 13:30-14:45 SD EK-ryhmä
Jumps and Turns keskitaso 12v.+ 14:45-15:45 SD Täynnä
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Haltijattaret 5-6v. 12:00-12:45 KA Täynnä
Show 7-8v. 12:45-13:30 KA Täynnä
Show alkeisjatko 8-10v. 13:30-14:30 KA Täynnä
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
DCA Street Crew (intensiivi) 10:30-11:30 VIER EK-ryhmä
DCA Street Force (intensiivi) 11:30-12:30 VIER EK-ryhmä
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Keijukaiset 4-5v. 10:00-10:45 SARK Täynnä
Haltijattaret 5-6v. 10:45-11:30 SARK Täynnä
Dance 6-8v. 11:30-12:15 SARK Täynnä
Dance alkeet/alkeisjatko 8-10v. 12:15-13:00 SARK Täynnä
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
Menninkäiset 3-4v. 10:30-11:15 NOK Täynnä
Keijukaiset 4-5v. 11:15-12:00 NOK Täynnä
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
PA Muodostelma Lapset 13:00-14:00 VIL EK-ryhmä
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
Hiphop alkeet 9-11v. 11:30-12:30 EMT Täynnä
Hiphop alkeet 12v.+ 12:30-13:30 EMT Täynnä
Hiphop keskitaso 12v.+ 13:30-14:30 EMT Täynnä
DCA Show Juniors 2 (intensiivi) 14:30-15:30 SD&VIL EK-ryhmä
Disco keskitaso 14v.+ 16:45-17:45 SHA Täynnä
Disco alkeet 15v.+ 17:45-18:45 SHA Täynnä
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Dance alkeisjatko 9-11v. 12:30-13:30 MIH Täynnä
Dance 6-8v. 13:30-14:15 MIH Täynnä
Haltijattaret 5-6v. 14:15-15:00 MIH Täynnä
Show keskitaso 13v.+ 15:00-16:00 MIH Täynnä
Show alkeisjatko 11v.+ 16:00-17:00 NOP Täynnä
Tanssiakrobatia alkeet/alkeisjatko 10v.+ 17:00-18:00 NOP Täynnä
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Keijukaiset 4-5v. 10:00-10:45 PK Täynnä
Haltijattaret 5-6v. 10:45-11:30 PK Täynnä
Dance 6-7v. 11:30-12:15 PK Täynnä
Dance 7-8v. 12:15-13:00 PK Täynnä
Dance alkeisjatko 8-10v. 13:00-14:00 PK Täynnä
Dance keskitaso 12v.+ 14:00-15:00 PK Täynnä
Dance 6-8v. 15:00-15:45 ESSI Täynnä
Dance 8-10v. 15:45-16:45 ESSI Täynnä
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
Disco alkeisjatko 11v.+ 13:00-14:00 EL Täynnä
Disco alkeisjatko/keskitaso 13v.+ 14:00-15:00 EL Täynnä
Dance alkeisjatko 13-15v. 15:00-16:00 EL Täynnä
Contemporary jazz keskitaso 14v.+ 16:00-17:00 JEP Täynnä
Commercial edistyneet 16v.+ 17:00-18:00 JEP Täynnä
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Nykytanssi avoin taso adults 13:45-15:00 SOF Ilmoittaudu
Hiphop alkeet 7-9v. 15:30-16:30 KN Ilmoittaudu
Disco edistyneet 15v.+ 16:30-17:45 KN Täynnä
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Tiitiäiset 1,5-3v. 11:15-12:00 SOF Täynnä
Menninkäiset 3-4v. 12:00-12:45 SOF Täynnä
Keijukaiset 4-5v. 12:45-13:30 SOF Täynnä
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
Show keskitaso 15v.+ 18:00-19:00 NOP Täynnä
<< Takaisin