Katutanssi SM/IKM 2019

Hip Hop 1 vs 1 aikuiset 1
 
1. Johan Högsten, Espoo
2. Laura Lindstedt, Helsinki
3. Sami Vallius, Helsinki
5. Anni Vuorinen, Espoo
9. Sanna Nazimov, Helsinki
12. Olivia Keto-Tokoi, Espoo
 
Hip Hop 1 vs 1 lapset ja juniorit
 
4. Lumi Okker, Helsinki
5.Tomas Tiusanen, Tuusula
5.Tessa Peltola, Espoo
9. Emilie Weyerstall, Helsinki
9.Casimir Kurjanen, Kirkkonummi
9. Oliver Brandt, Espoo
 
Hip Hop duo aikuiset 1
 
1.Johan Högsten & Heidi Hartzell, Espoo, Oulu
2. Laura Lindstedt & Salla Lyytikäinen, Helsinki
3. Vilja Salmi & Elsa Vuorenmaa, Helsinki
17. Vilma Eskola & Ran Ji, Helsinki
17. Minda Takanen & Saara Jolkkonen, Helsinki
 
Hip Hop duo juniorit
 
1. Emilie Weyerstall & Lumi Okker, Helsinki
5. Leni Lounasmeri & Tomas Tiusanen, Helsinki, Tuusula
6. Casimir Kurjanen & Tessa Peltola, Kirkkonummi, Espoo
12. Oona Sahi & Eerika Ilmivalta, Helsinki
17. Oliver Brandt & Aino Nguyen, Espoo, Helsinki
21. Saimi Hasunen & Elina Tuomela, Helsinki
 
Hip Hop pienryhmä aikuiset 1
 
1. Constellate, Helsinki
7. DCA KARMA, Helsinki
 
Hip Hop pienryhmä juniorit
 
1. DCA All Set, Helsinki, Espoo
7. DCA Street Ninjas Blue, Helsinki
8. DCA Jamz, Helsinki
20. DCA Street Ninjas Yellow, Helsinki
 
Hip Hop soolo juniorit pojat
 
4. Casimir Kurjanen, Kirkkonummi
5. Tomas Tiusanen, Tuusula
6. Eevert Puro, Espoo
9. Oliver Brandt, Espoo
13. Elliot Ekelund, Espoo, Helsinki
 
 
1. Lumi Okker, Helsinki
4. Emilie Weyerstall, Helsinki
9. Tessa Peltola, Espoo
9. Victoria Sahi, Espoo, Helsinki
12. Iida Kujala, Espoo
13. Leni Lounasmeri, Helsinki
15. Milka Salokangas, Helsinki
15. Eerika Ilmivalta, Espoo, Helsinki
19. Alexandra Korpi, Helsinki
19. Daniela Wiksten, Helsinki
25. Maisa Leisti, Helsinki
32. Oona Sahi, Helsinki
34. Amelia Öström, Espoo
34. Saimi Hasunen, Helsinki
43. Alisa Herka, Helsinki
43. Elina Tuomela, Helsinki
 
Hip Hop soolo miehet
 
1. Johan Högsten, Espoo
2. Sami Vallius, Helsinki
12. Nooa Kling, Espoo
 
Hip Hop soolo naiset
 
2. Eerika Molander, Helsinki
3. Laura Lindstedt, Helsinki
4. Elsa Vuorenmaa, Helsinki
6. Anni Vuorinen, Espoo
11. Pinja Turunen, Helsinki
15. Sara Ihamuotila, Kauniainen
16.Ran Ji, Espoo
16. Kadi-Ly Pund, Espoo
23. Ronja Mäntyharju, Helsinki
27. Ainu Kyrönseppä, Helsinki
45. Vilma Eskola, Helsinki
45. Nelli Karmila, Helsinki
45. Isabella Fagerström, Kirkkonummi
45. Olivia Keto-Tokoi, Espoo
 
Katutanssi muodostelma aikuiset 1
 
1. DCA Street Force, Helsinki, Espoo
9. DCA VOGUERS, Helsinki
 
Katutanssi muodostelma juniorit
 
1. DCA Street Crew, Helsinki, Espoo
 
Katutanssi showcase ikärajaton
 
1. Pandemic, Helsinki
14. DCA VOGUERS, Helsinki
<< Takaisin