Näytökset

Tanssikoulu DCA:n näytökset järjestetään Espoon Kulttuurikeskuksessa

 

Tanssikoulu DCA:n näytökset

Tanssitaide on esittävää taidetta ja esiintymistoiminta kuuluu osana Tanssikoulu DCA:n toimintaa. Haluamme antaa oppilaillemme mahdollisuuden esiintymiseen jo varhaisessa vaiheessa ja järjestämme oppilasnäytöksiä kerran lukukaudessa, jotta esiintymiskokemukset karttuvat tanssitaidon kehittymisen rinnalla.
 
Oppilasesitykset valmistellaan ja harjoitellaan tanssitunneilla. Tämän takia omia poissaolotunteja ei voi korvata ennen näytöksiä (4vko).
 
Oppilasnäytökset sijoittuvat lukukauden loppuun. Koetamme kuitenkin järjestää näytökset hyvissä ajoin ennen kauden loppua ja kevät/joulukiireitä. Oppilasnäytökset ovat yleisölle maksullisia tapahtumia.

 

Syyskaudella 2017 näytökset pidetään kahdessa osassa:

Marrasnäytösket 19.-20.11. (su- ma)

Joulunäytökset 17.-20.12. (su-ke)

 

Päivitämme Joulunäytösten näytösjaot ja lavaharjoitusajat nettisivuillemme marraskuun aikana.

Marrasnäytösjaot ja lavaharjoitusajat löydätte alta.

 

 

 

Näytöstallenteita voi tilata täältä: päivitämme pikimmiten

Päivitämme käsiohjelmat tänne: päivitämme pikimmiten

Näytösten pukuhuonejaot: päivitämme pikimmiten

 

 

 

Ryhmäkohtaiset näytöstiedotteet

Tapiola 1
DCA Disco Diamonds (intensiivi) 15:15-16:15 Tapiola 1
EK Makrot (show) 16:15-17:15 Tapiola 1
Dance alkeisjatko 8-10v. 17:15-18:15 Tapiola 1
DCA Dancers (show) 18:15-19:30 Tapiola 1
DCA Disco Dynamites (intensiivi) 19:30-20:45 Tapiola 1
Tapiola 2
Dance keskitaso 12v.+ 15:30-16:30 Tapiola 2
Dance alkeisjatko/keskitaso 14v.+ 16:30-17:30 Tapiola 2
EK Makrot (baletti) 17:30-18:45 Tapiola 2
EK Mikrot (baletti) 18:45-19:45 Tapiola 2
Hiphop alkeisjatko adults 20:00-21:00 Tapiola 2
Mankkaa
Baletti alkeisjatko 12v.+ 15:30-16:30 Mankkaa
Nykytanssi keskitaso 13v.+ 16:30-17:30 Mankkaa
Dance 6-8v. 17:30-18:15 Mankkaa
Dance alkeisjatko 9-11v. 18:15-19:15 Mankkaa
Dance keskitaso 12v.+ 19:15-20:15 Mankkaa
Helsinki 1
Show keskitaso 11v.+ 15:45-16:45 Helsinki 1
Show keskitaso 13v.+ 16:45-17:45 Helsinki 1
Show keskitaso 15v.+ 17:45-19:00 Helsinki 1
Show alkeet 13v.+ 19:00-20:00 Helsinki 1
Nykytanssi alkeisjatko/keskitaso 15v.+ 20:00-21:15 Helsinki 1
Helsinki 2
Hiphop keskitaso 10-12v. 15:30-16:30 Helsinki 2
Hiphop alkeet 13v.+ 16:30-17:30 Helsinki 2
Hiphop keskitaso 15v.+ 17:30-18:45 Helsinki 2
Hiphop edistyneet 16v.+ 18:45-20:00 Helsinki 2
DCA Street Force (intensiivi) 20:00-21:15 Helsinki 2
Helsinki 3
Hiphop alkeet 10-12v. 15:30-16:30 Helsinki 3
Hiphop alkeet 8-10v. 16:30-17:30 Helsinki 3
Hiphop alkeisjatko 14v.+ 17:30-18:30 Helsinki 3
Hiphop alkeisjatko adults 18:30-19:30 Helsinki 3
Break alkeet/alkeisjatko 9-11v. 19:30-20:15 Helsinki 3
Break keskitaso 13v.+ 20:15-21:15 Helsinki 3
Itis 1
DCA Show Juniors ITIS (intensiivi) 16:00-17:00 Itis 1
Dance keskitaso 10v.+ 17:00-18:00 Itis 1
Dance alkeet 9-11v. 18:00-19:00 Itis 1
Show alkeisjatko 14v.+ 19:00-20:00 Itis 1
Itis 2
Hiphop alkeisjatko 12-15v. 17:00-18:00 Itis 2
Hiphop alkeisjatko 10-12v. 18:00-19:00 Itis 2
Tapiola 3
Hiphop keskitaso 13 v + 16:00-17:00 Tapiola 3
Hiphop alkeisjatko 10v.+ 17:00-18:00 Tapiola 3
Hiphop keskitaso adults 18:00-19:00 Tapiola 3
Hiphop keskitaso 13v.+ 19:00-20:00 Tapiola 3
Tapiola 4
EK Loiste (nykytanssi) 16:15-17:30 Tapiola 4
EK Mikrot (show) 17:30-18:30 Tapiola 4
DCA Show Juniors 1 (intensiivi) 18:30-19:30 Tapiola 4
DCA Dancers (lopputyö) 19:30-20:45 Tapiola 4
Baletti/tekniikka alkeisjatko/keskitaso 15v.+ 20:45-22:00 Tapiola 4
Tapiola 1
Show alkeet 10-12v. 15:30-16:30 Tapiola 1
DCA Show Juniors 1 (intensiivi) 16:30-17:30 Tapiola 1
EK Säihke (baletti) 17:30-18:45 Tapiola 1
DCA PRO Dancers 18:45-20:15 Tapiola 1
EK Loiste (show) 20:15-21:30 Tapiola 1
Tapiola 2
Dance keskitaso 12v.+ 15:30-16:30 Tapiola 2
Dance keskitaso/edistyneet 15v.+ 16:30-17:30 Tapiola 2
EK Minit (baletti) 17:30-18:30 Tapiola 2
Locking alkeet kaikenikäiset 18:30-19:30 Tapiola 2
Locking keskitaso kaikenikäiset 19:30-20:30 Tapiola 2
Locking keskitaso/edistyneet 15v.+ 20:30-21:30 Tapiola 2
Mankkaa
DCA Street Kids (intensiivi) 17:00-18:00 Mankkaa
Hiphop alkeisjatko 8-10v. 18:00-18:45 Mankkaa
Hiphop alkeet 10v.+ 18:45-19:45 Mankkaa
Dance keskitaso 16v.+ 19:45-20:45 Mankkaa
Helsinki 1
Hiphop keskitaso 14v.+ 16:15-17:15 Helsinki 1
DCA Street Ninjas (intensiivi) 17:15-18:15 Helsinki 1
Hiphop keskitaso/edistyneet 15v.+ 18:15-19:30 Helsinki 1
Disco alkeet 14v.+ 19:45-20:45 Helsinki 1
Helsinki 2
Baletti alkeet/alkeisjatko 10v.+ 14:45-15:45 Helsinki 2
Hiphop alkeisjatko/keskitaso 11-13v. 15:45-16:45 Helsinki 2
DCA Show Kids/Juniors Helsinki (intensiivi) 16:45-17:45 Helsinki 2
Dance 6-8v. 17:45-18:30 Helsinki 2
Show keskitaso 12v.+ 18:30-19:30 Helsinki 2
DCA Street Crew (intensiivi) 19:30-20:45 Helsinki 2
Helsinki 3
Show keskitaso 10-12v. 15:45-16:45 Helsinki 3
Hiphop keskitaso 13v.+ 16:45-17:45 Helsinki 3
Hiphop alkeisjatko 15v.+ 17:45-18:45 Helsinki 3
Hiphop alkeet 9-11v. 18:45-19:30 Helsinki 3
Commercial hiphop keskitaso 14v.+ 19:30-20:45 Helsinki 3
Itis 1
Show alkeisjatko/keskitaso 11-14v. 15:45-16:45 Itis 1
Show keskitaso/edistyneet 15v.+ 16:45-17:45 Itis 1
Haltijattaret 5-6v. 17:45-18:30 Itis 1
Dance 6-8v. 18:30-19:15 Itis 1
Dance 7-9v. 19:15-20:00 Itis 1
Itis 2
Nykytanssi alkeet 9v.+ 16:45-17:45 Itis 2
Break alkeet/alkeisjatko 8-10v. 17:45-18:45 Itis 2
Break alkeisjatko 11v.+ 18:45-19:45 Itis 2
Tapiola 3
Tiitiäiset 1,5-3v. 17:15-18:00 Tapiola 3
PeikkoPOP 3-5v. 18:00-18:45 Tapiola 3
Dance alkeet 8-10v. 18:45-19:30 Tapiola 3
Baletti alkeet adults 19:30-20:30 Tapiola 3
Tapiola 4
Show keskitaso/edistyneet 14v.+ 15:00-16:00 Tapiola 4
Show keskitaso/edistyneet 10v.+ 16:00-17:00 Tapiola 4
DCA Dancers & PRO (baletti) 17:00-18:30 Tapiola 4
EK Loiste (show) 18:30-19:45 Tapiola 4
DCA Show Juniors 2 (intensiivi) 19:45-20:45 Tapiola 4
Show edistyneet 15v.+ 20:45-22:00 Tapiola 4
Tapiola 1
EK Säihke (show) 16:00-17:00 Tapiola 1
EK Loiste (baletti) 17:00-18:15 Tapiola 1
Show keskitaso 15v.+ 19:30-20:45 Tapiola 1
Tapiola 2
Disco-dance alkeisjatko 10v.+ 15:15-16:15 Tapiola 2
Dance alkeisjatko 12v.+ 16:15-17:15 Tapiola 2
Disco-Dance alkeisjatko 9-11v. 17:15-18:15 Tapiola 2
Mankkaa
Nykytanssi alkeisjatko 10-12v. 16:00-17:00 Mankkaa
Menninkäiset 3-4v. 17:00-17:45 Mankkaa
Haltijattaret 5-6v. 17:45-18:30 Mankkaa
Show keskitaso 9-11v. 18:30-19:30 Mankkaa
Show keskitaso 11v.+ 19:30-20:30 Mankkaa
Helsinki 1
DCA Street Ninjas (intensiivi) 16:30-17:30 Helsinki 1
DCA Street Ninjat (intensiivi) 17:30-18:15 Helsinki 1
DCA Dancers (nykytanssi) 18:15-19:45 Helsinki 1
Nykytanssi edistyneet 16v.+ 19:45-21:00 Helsinki 1
Helsinki 2
Show alkeisjatko 11v.+ 15:30-16:30 Helsinki 2
Disco keskitaso 14v.+ 16:30-17:30 Helsinki 2
DCA Disco Dynamites (intensiivi) 17:30-18:45 Helsinki 2
Disco edistyneet 15v.+ 18:45-19:45 Helsinki 2
DCA Show Teens 1 (intensiivi) 19:45-20:45 Helsinki 2
DCA Show Teens 1 (intensiivi) 20:45-22:00 Helsinki 2
Helsinki 3
Dance alkeet 13-15v. 16:30-17:30 Helsinki 3
Hiphop keskitaso 13-15v. 17:30-18:30 Helsinki 3
Hiphop edistyneet 16v.+ 18:30-19:45 Helsinki 3
Hiphop keskitaso 15v.+ 19:45-21:00 Helsinki 3
Itis 1
Nykytanssi alkeisjatko 14v.+ 16:15-17:15 Itis 1
Show keskitaso 13v.+ 17:15-18:15 Itis 1
DCA Show Juniors ITIS (intensiivi) 18:15-19:15 Itis 1
DCA Show Teens 2 (intensiivi) 19:15-20:30 Itis 1
Itis 2
Show alkeisjatko 10v.+ 17:30-18:30 Itis 2
Dance adults alkeet 18:30-19:30 Itis 2
Tapiolan koulu
EK Makrot (nykytanssi) 17:00-18:00 Tapiolan koulu
DCA Show Juniors 1 (intensiivi) 18:00-19:15 Tapiolan koulu
DCA Show Adults (intensiivi) 19:15-20:45 Tapiolan koulu
Tapiola 3
Disco-Show alkeisjatko 10-12v. 16:45-17:45 Tapiola 3
Show 6-8v. 17:45-18:30 Tapiola 3
Show alkeisjatko 8-10v. 18:30-19:30 Tapiola 3
Commercial keskitaso 15v.+ 19:30-20:30 Tapiola 3
Tapiola 4
Contemporary Lyricall keskitaso 14v.+(alk. vko 43) 15:00-16:00 Tapiola 4
Contemporary Lyricall keskitaso 12v.+(alk. vko 43) 16:00-17:00 Tapiola 4
Hiphop alkeisjatko 8-10v. 17:30-18:30 Tapiola 4
Hiphop alkeisjatko 14v.+ 18:30-19:30 Tapiola 4
DCA Street Crew (intensiivi) 19:30-20:45 Tapiola 4
Show alkeet adults 20:45-21:45 Tapiola 4
Tapiola 1
EK Minit (show) 15:00-16:00 Tapiola 1
DCA Show Kids Espoo (intensiivi) 16:00-17:00 Tapiola 1
Show keskitaso 14v.+ 17:00-18:00 Tapiola 1
Show alkeisjatko 9-11v. 18:00-19:00 Tapiola 1
DCA Show Teens 1 (intensiivi) 19:00-20:15 Tapiola 1
Jumps and Turns keskitaso/edistyneet 15v.+ 20:15-21:30 Tapiola 1
Tapiola 2
Hiphop keskitaso 12v.+ 15:30-16:30 Tapiola 2
Hiphop keskitaso 8-11v. 16:30-17:30 Tapiola 2
DCA Disco Diamonds (intensiivi) 17:30-18:30 Tapiola 2
Disco keskitaso 14v.+ 18:30-19:30 Tapiola 2
Disco edistyneet 15v.+ 19:30-20:30 Tapiola 2
Mankkaa
Baletti keskitaso 13v.+ 16:00-17:00 Mankkaa
Keijukaiset 4-5v. 17:00-17:45 Mankkaa
Esibaletti 7-9v. 17:45-18:30 Mankkaa
Baletti alkeisjatko 10v.+ 18:30-19:30 Mankkaa
DCA Show Teens 2 (intensiivi) 19:30-20:45 Mankkaa
Helsinki 1
Show alkeet 11v.+ 15:15-16:15 Helsinki 1
PeikkoPOP 4-6v. 16:15-17:00 Helsinki 1
House alkeisjatko 14v.+ 17:00-18:00 Helsinki 1
House keskitaso 15v.+ 18:00-19:00 Helsinki 1
Show keskitaso 15v.+ 19:00-20:30 Helsinki 1
DCA Street Force (intensiivi) 20:30-21:45 Helsinki 1
Helsinki 2
Disco alkeet 10v.+ 15:00-16:00 Helsinki 2
Disco keskitaso 13v.+ 16:00-17:00 Helsinki 2
Dance alkeisjatko 14v.+ 17:00-18:00 Helsinki 2
Dance 6-8v. 18:00-18:45 Helsinki 2
Dance alkeisjatko 8-10v. 18:45-19:30 Helsinki 2
Dance alkeisjatko adults 19:30-20:30 Helsinki 2
DCA Show Adults (intensiivi) 20:30-21:45 Helsinki 2
Helsinki 3
Nykytanssi alkeisjatko 11v.+ 15:30-16:30 Helsinki 3
Show High Heels keskitaso 14v.+ 16:30-17:30 Helsinki 3
Dance pojat 7-8v. 17:30-18:15 Helsinki 3
Keijukaiset 4-5v. 18:15-19:00 Helsinki 3
Hiphop edistyneet 16v.+ 19:00-20:30 Helsinki 3
Itis 1
Show alkeisjatko 12v.+ 16:00-17:00 Itis 1
Disco keskitaso 12v.+ 17:00-18:00 Itis 1
Disco keskitaso 15v.+ 18:00-19:00 Itis 1
Itis 2
Nykytanssi alkeisjatko 11v.+ 15:45-16:45 Itis 2
Tanssiakrobatia alkeet 8-10v. 16:45-17:30 Itis 2
Baletti alkeet 8-12v. 17:30-18:30 Itis 2
Hiphop alkeet 8-10v. 18:30-19:15 Itis 2
Show alkeet 13v.+ 19:15-20:15 Itis 2
Tapiola 3
Disco alkeet 10v.+ 15:30-16:30 Tapiola 3
Disco alkeet 13v.+ 16:30-17:30 Tapiola 3
Haltijattaret 5-6v. 17:30-18:15 Tapiola 3
Dance 7-9v. 18:15-19:00 Tapiola 3
Tapiola 4
EK Loiste (show) 16:15-17:45 Tapiola 4
Show edistyneet 15v.+ 17:45-19:00 Tapiola 4
DCA Dancers (show) 19:00-20:30 Tapiola 4
Disco Dynamites (intensiivi) 20:30-21:45 Tapiola 4
Tapiola 1
EK Mikrot (show) 16:15-17:15 Tapiola 1
Jumps and Turns keskitaso/edistyneet 14v.+ 17:15-18:30 Tapiola 1
EK Säihke (show) 18:30-19:45 Tapiola 1
Tapiola 2
Dance alkeet 10-12v. 15:15-16:15 Tapiola 2
Disco alkeisjatko 13v.+ 16:15-17:15 Tapiola 2
Disco keskitaso/edistyneet 13v.+ 17:15-18:15 Tapiola 2
Show 15v.+ ed + DCA Show Teens 2 18:15-19:15 Tapiola 2
Latin show alkeet adults 19:15-20:15 Tapiola 2
Mankkaa
Show alkeet/alkeisjatko 11v.+ 15:30-16:30 Mankkaa
Dance alkeisjatko 13v.+ 16:30-17:30 Mankkaa
Haltijattaret 5-6v. 17:30-18:15 Mankkaa
EK Minit (show) 18:15-19:15 Mankkaa
Helsinki 1
Show alkeet 11v.+ 14:45-15:45 Helsinki 1
Show keskitaso 14v.+ 15:45-17:00 Helsinki 1
Haltijattaret 5-6v. 17:00-17:45 Helsinki 1
Show edistyneet 15v.+ 17:45-19:00 Helsinki 1
DCA Dancers (show) 19:00-20:30 Helsinki 1
Helsinki 2
Voguing alkeet 15v.+ 17:15-18:15 Helsinki 2
Katutanssimuodostelma aikuiset2 (DCA UG CREW) 18:15-19:30 Helsinki 2
Voguing keskitaso 15v.+ 19:30-20:30 Helsinki 2
Helsinki 3
Hiphop keskitaso/edistyneet 14v.+ 17:30-18:30 Helsinki 3
House avoin taso (kaikenikäiset) 18:30-19:30 Helsinki 3
Hiphop keskitaso adults 19:30-20:30 Helsinki 3
Itis 1
Dance alkeisjatko/keskitaso 12v.+ 16:00-17:00 Itis 1
Dance alkeet 10-12v. 17:00-18:00 Itis 1
Dance 7-9v. 18:00-18:45 Itis 1
Itis 2
Hiphop alkeet 10v.+ 16:30-17:30 Itis 2
Hiphop 7-9v. 17:30-18:15 Itis 2
Tapiola 4
DCA Show Kids Espoo (intensiivi) 15:15-16:15 Tapiola 4
EK Makrot (show) 16:15-17:15 Tapiola 4
EK Säihke (nykytanssi) 17:15-18:30 Tapiola 4
Tapiola 1
Dance pojat 6-8v. 11:00-11:45 Tapiola 1
Dance pojat 8-10v. 11:45-12:30 Tapiola 1
Dance pojat 10-12v. 12:30-13:30 Tapiola 1
Dance pojat 12v.+ 13:30-14:30 Tapiola 1
DCA Street Kids (intensiivi) 14:30-15:30 Tapiola 1
Hiphop keskitaso 15v.+ 15:30-16:30 Tapiola 1
Hiphop keskitaso 13v.+ 16:30-17:30 Tapiola 1
Tapiola 2
Dance 6-7v. 10:00-10:45 Tapiola 2
Dance 7-9v. 10:45-11:30 Tapiola 2
Dance alkeisjatko 9-11v. 11:30-12:30 Tapiola 2
Dance keskitaso 11v.+ 12:30-13:30 Tapiola 2
Dance keskitaso 13v.+ 13:30-14:30 Tapiola 2
Hiphop 6-8v. 14:45-15:30 Tapiola 2
Break alkeet 8-10v. 15:30-16:30 Tapiola 2
Break alkeisjatko 10v.+ 16:30-17:30 Tapiola 2
Break keskitaso 13v.+ 17:30-18:30 Tapiola 2
Mankkaa
Tiitiäiset 1,5-3v. 10:00-10:45 Mankkaa
Menninkäiset 3-4v. 10:45-11:30 Mankkaa
Keijukaiset 4-5v. 11:30-12:15 Mankkaa
Haltijattaret 5-6v. 12:15-13:00 Mankkaa
Dance keskitaso 10v.+ 13:00-14:00 Mankkaa
Dance pojat 7-9v. 14:00-14:45 Mankkaa
Dance alkeisjatko 7-8v. 14:45-15:30 Mankkaa
Dance alkeet/alkeisjatko 8-10v. 15:30-16:30 Mankkaa
Show keskitaso 14v.+ 16:30-17:30 Mankkaa
DCA Show Juniors 2 (intensiivi) 17:30-18:30 Mankkaa
Helsinki 1
EK Mikrot (oheis) 11:15-12:00 Helsinki 1
Esibaletti 6-8v. 12:00-12:45 Helsinki 1
EK Makrot (oheis) 12:45-13:30 Helsinki 1
EK Säihke (oheis) 13:30-14:30 Helsinki 1
Show keskitaso 13v.+ 14:45-15:45 Helsinki 1
Dance pojat 8-10v. 15:45-16:30 Helsinki 1
Show edistyneet 15v.+ (alk. vko 43) 16:30-17:30 Helsinki 1
Improvisaatio edistyneet 15v.+ (alk. vko 43) 17:30-18:30 Helsinki 1
Helsinki 2
EK Mikrot (nykytanssi) 10:00-11:00 Helsinki 2
DCA Show Kids/Juniors Helsinki (intensiivi) 11:00-12:00 Helsinki 2
EK Säihke (show) 12:15-13:30 Helsinki 2
EK Makrot (show) 13:30-14:45 Helsinki 2
Jumps and Turns keskitaso 12v.+ 14:45-15:45 Helsinki 2
Helsinki 3
Haltijattaret 5-6v. 12:00-12:45 Helsinki 3
Show 7-8v. 12:45-13:30 Helsinki 3
Show alkeisjatko 8-10v. 13:30-14:30 Helsinki 3
Itis 1
DCA Street Crew (intensiivi) 10:30-11:30 Itis 1
DCA Street Force (intensiivi) 11:30-12:30 Itis 1
Itis 2
Keijukaiset 4-5v. 10:00-10:45 Itis 2
Haltijattaret 5-6v. 10:45-11:30 Itis 2
Dance 6-8v. 11:30-12:15 Itis 2
Dance alkeet/alkeisjatko 8-10v. 12:15-13:00 Itis 2
Tapiola 3
Menninkäiset 3-4v. 10:30-11:15 Tapiola 3
Keijukaiset 4-5v. 11:15-12:00 Tapiola 3
Tapiola 4
PA Muodostelma Lapset 13:00-14:00 Tapiola 4
Tapiola 1
Hiphop alkeet 9-11v. 11:30-12:30 Tapiola 1
Hiphop alkeet 13v.+ 12:30-13:30 Tapiola 1
Hiphop keskitaso 12v.+ 13:30-14:30 Tapiola 1
DCA Show Juniors 2 (intensiivi) 14:30-15:30 Tapiola 1
Disco keskitaso 14v.+ 16:45-17:45 Tapiola 1
Disco alkeet 15v.+ 17:45-18:45 Tapiola 1
Discomuodostelma aikuiset (Inka, Kaisa, Sharon) 18:45-20:15 Tapiola 1
Tapiola 2
Dance alkeisjatko 9-11v. 12:30-13:30 Tapiola 2
Dance 6-8v. 13:30-14:15 Tapiola 2
Haltijattaret 5-6v. 14:15-15:00 Tapiola 2
Show keskitaso 13v.+ 15:00-16:00 Tapiola 2
Show alkeisjatko 11v.+ 16:00-17:00 Tapiola 2
Tanssiakrobatia alkeet/alkeisjatko 10v.+ 17:00-18:00 Tapiola 2
Show keskitaso 15v.+ 18:00-19:00 Tapiola 2
Mankkaa
Keijukaiset 4-5v. 10:00-10:45 Mankkaa
Haltijattaret 5-6v. 10:45-11:30 Mankkaa
Dance 6-7v. 11:30-12:15 Mankkaa
Dance 7-8v. 12:15-13:00 Mankkaa
Dance alkeisjatko 8-10v. 13:00-14:00 Mankkaa
Dance keskitaso 12v.+ 14:00-15:00 Mankkaa
Dance 6-8v. 16:00-16:45 Mankkaa
Dance 8-10v. 16:45-17:30 Mankkaa
Helsinki 1
Disco alkeisjatko 11v.+ 13:00-14:00 Helsinki 1
Disco alkeisjatko/keskitaso 13v.+ 14:00-15:00 Helsinki 1
Dance alkeisjatko 13-15v. 15:00-16:00 Helsinki 1
Contemporary jazz keskitaso 14v.+ 16:00-17:00 Helsinki 1
Commercial edistyneet 16v.+ 17:00-18:00 Helsinki 1
Helsinki 2
Tiitiäiset 1,5-3v. 12:45-13:30 Helsinki 2
Nykytanssi avoin taso adults 13:45-15:00 Helsinki 2
Hiphop alkeet 7-9v. aloitus 17.9. 15:30-16:30 Helsinki 2
Disco edistyneet 15v.+ 16:30-17:45 Helsinki 2
Helsinki 3
Menninkäiset 3-4v. 11:15-12:00 Helsinki 3
Keijukaiset 4-5v. 12:00-12:45 Helsinki 3
<< Takaisin