Lukujärjestys - KEVÄT 2018

 

Voit koota kiinnostavia tunteja suunnitelmaksi painamalla ryhmän kohdalla oikealla olevaa  - painiketta. Nettisivumme tallentaa valitut ryhmät omaksi lukkariksi (ks. yläpuolella ensimmäisen valinnan jälkeen) yhdelle sivulle ja voit halutessasi tulostaa suunitelman.

 

 

Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
DCA Disco Diamonds (intensiivi) 15:15-16:15 JE EK-ryhmä
EK Makrot (show) 16:15-17:15 JE EK-ryhmä
Dance alkeisjatko 8-10v. 17:15-18:15 JE Ilmoittaudu
DCA Dancers (show) 18:15-19:30 JE EK-ryhmä
DCA Disco Dynamites (intensiivi) 19:30-20:45 JE EK-ryhmä
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Dance keskitaso 12v.+ 15:30-16:30 KAP Ilmoittaudu
Dance alkeisjatko/keskitaso 14v.+ 16:30-17:30 KAP Ilmoittaudu
EK Makrot (baletti) 17:30-18:45 KAP EK-ryhmä
EK Mikrot (baletti) 18:45-19:45 KAP EK-ryhmä
Hiphop alkeisjatko adults 20:00-21:00 KIIR Ilmoittaudu
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Baletti alkeisjatko 12v.+ 15:30-16:30 REB Ilmoittaudu
Nykytanssi keskitaso 13v.+ 16:30-17:30 REB Ilmoittaudu
Dance 6-8v. 17:30-18:15 REB Ilmoittaudu
Dance alkeisjatko 9-11v. 18:15-19:15 REB Ilmoittaudu
Dance keskitaso 12v.+ 19:15-20:15 REB Ilmoittaudu
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
Show keskitaso 11v.+ 15:45-16:45 LAU/SARA Ilmoittaudu
Show keskitaso 13v.+ 16:45-17:45 LAU/SARA Ilmoittaudu
Show keskitaso 15v.+ 17:45-19:00 LAU/SARA Ilmoittaudu
Show alkeet 13v.+ 19:00-20:00 LAU/SARA Ilmoittaudu
Nykytanssi alkeisjatko/keskitaso 15v.+ 20:00-21:15 LAU/SARA Ilmoittaudu
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Hiphop keskitaso 10-12v. 15:30-16:30 SAN Ilmoittaudu
Hiphop alkeet/alkeisjatko 14v.+ 16:30-17:30 SAN Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso 15v.+ 17:30-18:45 SAN Ilmoittaudu
Hiphop edistyneet 16v.+ 18:45-20:00 SAN Ilmoittaudu
DCA Street Force (intensiivi) 20:00-21:30 SAN EK-ryhmä
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Hiphop alkeet 10-12v. 15:30-16:30 EPU Ilmoittaudu
Hiphop alkeet 8-10v. 16:30-17:30 EPU Ilmoittaudu
Hiphop alkeisjatko 14v.+ 17:30-18:30 SAL Ilmoittaudu
Hiphop alkeisjatko adults 18:30-19:30 SAL Ilmoittaudu
Break alkeet/alkeisjatko 9-11v. 19:30-20:15 SI Ilmoittaudu
Break keskitaso 13v.+ 20:15-21:15 SI Ilmoittaudu
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
DCA Show Juniors ITIS (intensiivi) 16:30-17:30 VIL EK-ryhmä
Dance keskitaso 10v.+ 17:30-18:30 VIL Ilmoittaudu
Dance alkeet 9-11v. 18:30-19:30 VIL Ilmoittaudu
Show alkeisjatko 14v.+ 19:30-20:30 VIL Ilmoittaudu
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Hiphop alkeisjatko 13-15v. 16:30-17:30 OSKU Ilmoittaudu
Hiphop 6-8v. 17:30-18:15 OSKU Ilmoittaudu
Hiphop alkeisjatko 10-12v. 18:15-19:15 OSKU Ilmoittaudu
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
Hiphop alkeisjatko 10v.+ 16:00-17:00 KIIR Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso 13 v + 17:00-18:00 KIIR Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso adults 18:00-19:00 KIIR Ilmoittaudu
Hiphop alkeisjatko/keskitaso 13v.+ 19:00-20:00 KIIR Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
EK Loiste (nykytanssi) 16:15-17:30 MIA EK-ryhmä
EK Mikrot (show) 17:30-18:30 MIA EK-ryhmä
DCA Show Juniors 1 (intensiivi) 18:30-19:30 MIA EK-ryhmä
DCA Dancers (lopputyö) 19:30-20:45 MIA&KAP EK-ryhmä
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
Show alkeet 10-12v. 15:30-16:30 SARK Ilmoittaudu
DCA Show Juniors 1 (intensiivi) 16:30-17:30 SARK EK-ryhmä
EK Säihke (baletti) 17:30-18:45 SARK EK-ryhmä
DCA PRO Dancers 18:45-20:15 SARK EK-ryhmä
EK Loiste (show) 20:15-21:30 SARK EK-ryhmä
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Dance keskitaso 12v.+ 15:30-16:30 VIL Ilmoittaudu
Dance keskitaso/edistyneet 15v.+ 16:30-17:30 VIL Ilmoittaudu
EK Minit (baletti) 17:30-18:30 VIL EK-ryhmä
Locking alkeet kaikenikäiset 18:30-19:30 TE Ilmoittaudu
Locking keskitaso kaikenikäiset 19:30-20:30 TE Ilmoittaudu
Locking keskitaso/edistyneet 15v.+ 20:30-21:30 TE Ilmoittaudu
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
DCA Street Kids (intensiivi) 17:00-18:00 HEI EK-ryhmä
Hiphop alkeisjatko 8-10v. 18:00-18:45 HEI Ilmoittaudu
Hiphop alkeet 10v.+ 18:45-19:45 HEI Ilmoittaudu
Dance keskitaso 16v.+ 19:45-20:45 HEI Ilmoittaudu
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
Hiphop keskitaso 14v.+ 16:15-17:15 SAL Ilmoittaudu
DCA Street Ninjas (intensiivi) 17:15-18:15 SAL EK-ryhmä
Hiphop keskitaso/edistyneet 15v.+ 18:15-19:30 LL Ilmoittaudu
Commercial hiphop keskitaso 14v.+ 19:30-20:45 KIIR Ilmoittaudu
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Baletti alkeet/alkeisjatko 10v.+ 14:45-15:45 KA Ilmoittaudu
Hiphop alkeisjatko/keskitaso 11-13v. 15:45-16:45 HAZA Ilmoittaudu
DCA Show Kids/Juniors Helsinki (intensiivi) 16:45-17:45 KA EK-ryhmä
Dance 6-8v. 17:45-18:30 KA Ilmoittaudu
Show keskitaso 12v.+ 18:30-19:30 KA Ilmoittaudu
DCA Street Crew (intensiivi) 19:30-20:45 SAL&LAU EK-ryhmä
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Show keskitaso 10-12v. 15:45-16:45 KA Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso 13v.+ 16:45-17:45 HAZA Ilmoittaudu
Hiphop alkeisjatko 15v.+ 17:45-18:45 HAZA Ilmoittaudu
Hiphop alkeet 9-11v. 18:45-19:30 SAL Ilmoittaudu
Baletti/tekniikka alkeisjatko/keskitaso 14v.+ 19:30-20:45 MIA Ilmoittaudu
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
Show alkeisjatko/keskitaso 11-14v. 15:45-16:45 NI Ilmoittaudu
Show keskitaso/edistyneet 15v.+ 16:45-17:45 NI Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 17:45-18:30 ELSA/NOK Ilmoittaudu
Dance 6-8v. 18:30-19:15 ELSA/NOK Ilmoittaudu
Dance 7-9v. 19:15-20:00 ELSA/NOK Ilmoittaudu
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Nykytanssi alkeet 9v.+ 16:45-17:45 ELSA/NOK Ilmoittaudu
Break alkeet/alkeisjatko 8-10v. 17:45-18:45 RM Ilmoittaudu
Break alkeisjatko 11v.+ 18:45-19:45 RM Ilmoittaudu
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
Show alkeet 12v.+ 16:15-17:15 REB Ilmoittaudu
Tiitiäiset 1,5-3v. 17:15-18:00 REB Ilmoittaudu
PeikkoPOP 3-5v. 18:00-18:45 REB Ilmoittaudu
Dance alkeet 8-10v. 18:45-19:30 REB Ilmoittaudu
Baletti alkeet adults 19:30-20:30 REB Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
Show keskitaso/edistyneet 14v.+ 15:00-16:00 ANI Ilmoittaudu
Show keskitaso/edistyneet 10v.+ 16:00-17:00 ANI Ilmoittaudu
DCA Dancers & PRO (baletti) 17:00-18:30 ANI EK-ryhmä
EK Loiste (show) 18:30-19:45 SD EK-ryhmä
DCA Show Juniors 2 (intensiivi) 19:45-20:45 SD EK-ryhmä
Show edistyneet 15v.+ 20:45-22:00 SD Ilmoittaudu
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
EK Säihke (show) 16:00-17:00 ANI EK-ryhmä
EK Loiste (baletti) 17:00-18:15 ANI EK-ryhmä
Show keskitaso 15v.+ 19:30-20:45 KIK Ilmoittaudu
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Disco-dance alkeisjatko 10v.+ 15:15-16:15 JE Ilmoittaudu
Dance alkeisjatko 12v.+ 16:15-17:15 JE Ilmoittaudu
Disco-Dance alkeisjatko 9-11v. 17:15-18:15 JE Ilmoittaudu
Hiphop 6-8v. 18:15-19:00 OSKU Ilmoittaudu
Hiphop alkeisjatko 8-10v. 19:00-20:00 OSKU Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso 15v.+ 20:00-21:15 OSKU Ilmoittaudu
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Nykytanssi alkeisjatko 10-12v. 15:45-16:45 KA Ilmoittaudu
Menninkäiset 3-4v. 16:45-17:30 KA Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 17:30-18:15 KA Ilmoittaudu
Show keskitaso 9-11v. 18:15-19:15 KA Ilmoittaudu
Show keskitaso 11v.+ 19:15-20:15 KA Ilmoittaudu
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
DCA Street Ninjas (intensiivi) 16:30-17:30 RAM EK-ryhmä
DCA Street Ninjat (intensiivi) 17:30-18:15 RAM EK-ryhmä
DCA Dancers (nykytanssi) 18:15-19:45 MI EK-ryhmä
Nykytanssi edistyneet 16v.+ 19:45-21:15 MI Ilmoittaudu
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Show alkeisjatko 11v.+ 15:30-16:30 EL Ilmoittaudu
Disco keskitaso 14v.+ 16:30-17:30 IN Ilmoittaudu
DCA Disco Dynamites (intensiivi) 17:30-18:45 IN EK-ryhmä
Disco edistyneet 15v.+ 18:45-19:45 IN Ilmoittaudu
DCA Show Teens 1 (intensiivi) 19:45-20:45 IN EK-ryhmä
DCA Show Teens 1 (intensiivi) 20:45-22:00 IN&LAU EK-ryhmä
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Dance alkeet 13-15v. 16:30-17:30 EL Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso 13-15v. 17:30-18:30 AKIM Ilmoittaudu
Hiphop edistyneet 16v.+ 18:30-19:45 AKIM Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso 15v.+ 19:45-21:00 AKIM Ilmoittaudu
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
Nykytanssi alkeisjatko 14v.+ 16:15-17:15 RII Ilmoittaudu
Show keskitaso 13v.+ 17:15-18:15 RII Ilmoittaudu
DCA Show Juniors ITIS (intensiivi) 18:15-19:15 RII EK-ryhmä
DCA Show Teens 2 (intensiivi) 19:15-20:30 RII EK-ryhmä
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Show alkeisjatko 10v.+ 16:45-17:45 SARK Ilmoittaudu
Disco 6-8v. 17:45-18:30 SARK Ilmoittaudu
Dance adults alkeet 18:30-19:30 SARK Ilmoittaudu
Tapiolan koulu
Tunti Aika Opettaja
EK Makrot (nykytanssi) 17:00-18:00 MIA EK-ryhmä
DCA Show Juniors 1 (intensiivi) 18:00-19:15 MIA EK-ryhmä
DCA Show Adults (intensiivi) 19:15-20:45 S-E&MIA EK-ryhmä
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
Disco-Show alkeisjatko 10-12v. 16:45-17:45 NOP Ilmoittaudu
Show 6-8v. 17:45-18:30 NOP Ilmoittaudu
Show alkeisjatko 8-10v. 18:30-19:30 NOP Ilmoittaudu
Commercial keskitaso 15v.+ 19:30-20:30 NOP Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
Contemporary Lyricall kt/ed 14v.+ 15:00-16:00 AXU Ilmoittaudu
Contemporary Lyricall kt/ed 12v.+ 16:00-17:00 AXU Ilmoittaudu
DCA Street Force (intensiivi) 17:30-18:30 LL EK-ryhmä
Hiphop alkeisjatko 14v.+ 18:30-19:30 LL Ilmoittaudu
DCA Street Crew (intensiivi) 19:30-20:45 LL EK-ryhmä
Show alkeet adults 20:45-21:45 KIK Ilmoittaudu
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
EK Minit (show) 15:00-16:00 KA EK-ryhmä
DCA Show Kids Espoo (intensiivi) 16:00-17:00 KA EK-ryhmä
Show keskitaso 14v.+ 17:00-18:00 KA Ilmoittaudu
Show alkeisjatko 9-11v. 18:00-19:00 KA Ilmoittaudu
DCA Show Teens 1 (intensiivi) 19:00-20:15 LAU/SARA EK-ryhmä
Jumps and Turns keskitaso/edistyneet 15v.+ 20:15-21:30 LAU/SARA Ilmoittaudu
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Hiphop keskitaso 12v.+ 15:30-16:30 LL Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso 8-11v. 16:30-17:30 LL Ilmoittaudu
DCA Disco Diamonds (intensiivi) 17:30-18:30 SHA EK-ryhmä
Disco keskitaso 14v.+ 18:30-19:30 SHA Ilmoittaudu
Disco edistyneet 15v.+ 19:30-20:30 SHA Ilmoittaudu
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Baletti keskitaso 13v.+ 16:00-17:00 RII Ilmoittaudu
Keijukaiset 4-5v. 17:00-17:45 RII Ilmoittaudu
Esibaletti 7-9v. 17:45-18:30 RII Ilmoittaudu
Baletti alkeisjatko 10v.+ 18:30-19:30 RII Ilmoittaudu
DCA Show Teens 2 (intensiivi) 19:30-20:45 RII EK-ryhmä
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
Show alkeet 11v.+ 15:15-16:15 NOK Ilmoittaudu
PeikkoPOP 4-6v. 16:15-17:00 NOK Ilmoittaudu
House alkeisjatko 14v.+ 17:00-18:00 TUK Ilmoittaudu
House keskitaso 15v.+ 18:00-19:00 TUK Ilmoittaudu
Show keskitaso 15v.+ 19:00-20:30 KT Ilmoittaudu
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Disco alkeet 10v.+ 15:00-16:00 ESSI Ilmoittaudu
Disco keskitaso 13v.+ 16:00-17:00 ESSI Ilmoittaudu
Dance alkeisjatko 14v.+ 17:00-18:00 MIA Ilmoittaudu
Dance 6-8v. 18:00-18:45 MIA Ilmoittaudu
Dance alkeisjatko 8-10v. 18:45-19:30 MIA Ilmoittaudu
Dance keskitaso adults 19:30-20:30 MIA Ilmoittaudu
DCA Show Adults (intensiivi) 20:30-21:45 MIA EK-ryhmä
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Nykytanssi alkeisjatko 11v.+ 15:30-16:30 KT Ilmoittaudu
Show High Heels keskitaso 14v.+ 16:30-17:30 KT Ilmoittaudu
Dance pojat 7-8v. 17:30-18:15 KT Ilmoittaudu
Keijukaiset 4-5v. 18:15-19:00 KT Ilmoittaudu
Waacking avoin taso 15v.+ (alkaa 25.1.) 19:00-20:00 SON Ilmoittaudu
Hiphop alkeet 20v.+ (alkaa 25.1.) 20:00-21:00 SON Ilmoittaudu
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
Show alkeisjatko 12v.+ 16:00-17:00 KN Ilmoittaudu
Disco keskitaso 12v.+ 17:00-18:00 KN Ilmoittaudu
Disco keskitaso 15v.+ 18:00-19:00 KN Ilmoittaudu
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Nykytanssi alkeisjatko 11v.+ 15:45-16:45 PK Ilmoittaudu
Tanssiakrobatia alkeet 8-10v. 16:45-17:30 PK Ilmoittaudu
Baletti alkeet 8-12v. 17:30-18:30 PK Ilmoittaudu
Hiphop alkeet 8-10v. 18:30-19:15 NOK Ilmoittaudu
Show alkeet 13v.+ 19:15-20:15 NOK Ilmoittaudu
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
Disco alkeet 10v.+ 15:30-16:30 SARK Ilmoittaudu
Disco alkeet 13v.+ 16:30-17:30 SARK Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 17:30-18:15 SARK Ilmoittaudu
Dance 7-9v. 18:15-19:00 SARK Ilmoittaudu
Disco-Show alkeisjatko adults 19:00-20:00 SARK Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
EK Loiste (show) 16:15-17:45 HE EK-ryhmä
Show edistyneet 15v.+ 17:45-19:00 HE Ilmoittaudu
DCA Dancers (show) 19:00-20:30 HE EK-ryhmä
Disco Dynamites (intensiivi) 20:30-21:45 SHA EK-ryhmä
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
EK Mikrot (show) 16:15-17:15 JE EK-ryhmä
Jumps and Turns keskitaso/edistyneet 14v.+ 17:15-18:30 JE Ilmoittaudu
EK Säihke (show) 18:30-19:45 JE EK-ryhmä
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Dance alkeet 10-12v. 15:15-16:15 SARK Ilmoittaudu
Disco alkeisjatko 13v.+ 16:15-17:15 SARK Ilmoittaudu
Disco keskitaso/edistyneet 13v.+ 17:15-18:15 SARK Ilmoittaudu
Show 15v.+ ed + DCA Show Teens 2 18:15-19:15 SARK Ilmoittaudu
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Show alkeet/alkeisjatko 11v.+ 15:30-16:30 RII Ilmoittaudu
Dance alkeisjatko 13v.+ 16:30-17:30 RII Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 17:30-18:15 RII Ilmoittaudu
EK Minit (show) 18:15-19:15 RII EK-ryhmä
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
Show alkeet 11v.+ 14:45-15:45 KT Ilmoittaudu
Show keskitaso 14v.+ 15:45-17:00 KT Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 17:00-17:45 KT Ilmoittaudu
Show edistyneet 15v.+ 17:45-19:00 KT Ilmoittaudu
DCA Dancers (show) 19:00-20:30 KT EK-ryhmä
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Voguing alkeet 15v.+ 17:15-18:15 HEI Ilmoittaudu
Voguing keskitaso 15v.+ 19:30-20:30 HEI Ilmoittaudu
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Hiphop keskitaso/edistyneet 14v.+ 17:30-18:30 SAMI Ilmoittaudu
House avoin taso (kaikenikäiset) 18:30-19:30 SAMI Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso adults 19:30-20:30 SAMI Ilmoittaudu
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
Dance alkeisjatko/keskitaso 12v.+ 16:00-17:00 PK Ilmoittaudu
Dance alkeet 10-12v. 17:00-18:00 PK Ilmoittaudu
Dance 7-9v. 18:00-18:45 PK Ilmoittaudu
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Hiphop alkeet 10v.+ 16:30-17:30 YJ Ilmoittaudu
Hiphop 7-9v. 17:30-18:15 YJ Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
DCA Show Kids Espoo (intensiivi) 15:15-16:15 KA EK-ryhmä
EK Makrot (show) 16:15-17:15 KA EK-ryhmä
EK Säihke (nykytanssi) 17:15-18:30 KA EK-ryhmä
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
Dance pojat 6-8v. 11:00-11:45 HEI Ilmoittaudu
Dance pojat 8-10v. 11:45-12:30 HEI Ilmoittaudu
Dance pojat 10-12v. 12:30-13:30 HEI Ilmoittaudu
Dance pojat 12v.+ 13:30-14:30 HEI Ilmoittaudu
DCA Street Kids (intensiivi) 14:30-15:30 HEI EK-ryhmä
Hiphop keskitaso 15v.+ 15:30-16:30 YJ Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso 13v.+ 16:30-17:30 YJ Ilmoittaudu
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Dance 6-7v. 10:00-10:45 OPE Ilmoittaudu
Dance 7-9v. 10:45-11:30 OPE Ilmoittaudu
Dance alkeisjatko 9-11v. 11:30-12:30 OPE Ilmoittaudu
Dance keskitaso 11v.+ 12:30-13:30 OPE Ilmoittaudu
Dance keskitaso 13v.+ 13:30-14:30 OPE Ilmoittaudu
Hiphop 6-8v. 14:45-15:30 YJ Ilmoittaudu
Break alkeet 8-10v. 15:30-16:30 OTTO Ilmoittaudu
Break alkeisjatko 10v.+ 16:30-17:30 OTTO Ilmoittaudu
Break keskitaso 13v.+ 17:30-18:30 OTTO Ilmoittaudu
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Tiitiäiset 1,5-3v. 10:00-10:45 SOF Ilmoittaudu
Menninkäiset 3-4v. 10:45-11:30 SOF Ilmoittaudu
Keijukaiset 4-5v. 11:30-12:15 SOF Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 12:15-13:00 SOF Ilmoittaudu
Dance keskitaso 10v.+ 13:00-14:00 SOF Ilmoittaudu
Dance pojat 7-9v. 14:00-14:45 SOF Ilmoittaudu
Dance alkeisjatko 7-8v. 14:45-15:30 VIL Ilmoittaudu
Dance alkeet/alkeisjatko 8-10v. 15:30-16:30 VIL Ilmoittaudu
Show keskitaso 14v.+ 16:30-17:30 VIL Ilmoittaudu
DCA Show Juniors 2 (intensiivi) 17:30-18:30 VIL EK-ryhmä
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
EK Mikrot (oheis) 11:15-12:00 RII EK-ryhmä
Esibaletti 6-8v. 12:00-12:45 RII Ilmoittaudu
EK Makrot (oheis) 12:45-13:30 RII EK-ryhmä
EK Säihke (oheis) 13:30-14:30 RII EK-ryhmä
Show keskitaso 13v.+ 14:45-15:45 AXU Ilmoittaudu
Dance pojat 8-10v. 15:45-16:30 AXU Ilmoittaudu
Show edistyneet 15v.+ 16:30-17:30 AXU Ilmoittaudu
Improvisaatio edistyneet 15v.+ 17:30-18:30 AXU Ilmoittaudu
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
EK Mikrot (nykytanssi) 10:00-11:00 KA EK-ryhmä
DCA Show Kids/Juniors Helsinki (intensiivi) 11:00-12:00 KA EK-ryhmä
EK Säihke (show) 12:15-13:30 SD EK-ryhmä
EK Makrot (show) 13:30-14:45 SD EK-ryhmä
Jumps and Turns keskitaso 12v.+ 14:45-15:45 SD Ilmoittaudu
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Haltijattaret 5-6v. 12:00-12:45 KA Ilmoittaudu
Show 7-8v. 12:45-13:30 KA Ilmoittaudu
Show alkeisjatko 8-10v. 13:30-14:30 KA Ilmoittaudu
Tanssin oheisharjoittelu 15v.+ & adults 14:30-15:45 RII Ilmoittaudu
Itis 1
Tunti Aika Opettaja
DCA Street Crew (intensiivi) 10:30-11:30 VIER EK-ryhmä
DCA Street Force (intensiivi) 11:30-12:30 VIER EK-ryhmä
Itis 2
Tunti Aika Opettaja
Keijukaiset 4-5v. 10:00-10:45 SARK Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 10:45-11:30 SARK Ilmoittaudu
Dance 6-8v. 11:30-12:15 SARK Ilmoittaudu
Dance alkeet/alkeisjatko 8-10v. 12:15-13:00 SARK Ilmoittaudu
Tapiola 3
Tunti Aika Opettaja
Menninkäiset 3-4v. 10:30-11:15 NOK Ilmoittaudu
Keijukaiset 4-5v. 11:15-12:00 NOK Ilmoittaudu
Tapiola 4
Tunti Aika Opettaja
PA Muodostelma Lapset 13:00-14:00 VIL Ilmoittaudu
Tapiola 1
Tunti Aika Opettaja
Hiphop alkeet 9-11v. 11:30-12:30 EMT Ilmoittaudu
Hiphop alkeet 12v.+ 12:30-13:30 EMT Ilmoittaudu
Hiphop keskitaso 12v.+ 13:30-14:30 EMT Ilmoittaudu
DCA Show Juniors 2 (intensiivi) 14:30-15:30 SD&VIL EK-ryhmä
Disco keskitaso 14v.+ 16:45-17:45 SHA Ilmoittaudu
Disco alkeet 15v.+ 17:45-18:45 SHA Ilmoittaudu
Discomuodostelma aikuiset (Inka, Kaisa, Sharon) 18:45-20:15 OPE Ilmoittaudu
Tapiola 2
Tunti Aika Opettaja
Dance alkeisjatko 9-11v. 12:30-13:30 MIH Ilmoittaudu
Dance 6-8v. 13:30-14:15 MIH Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 14:15-15:00 MIH Ilmoittaudu
Show keskitaso 13v.+ 15:00-16:00 MIH Ilmoittaudu
Show alkeisjatko 11v.+ 16:00-17:00 NOP Ilmoittaudu
Tanssiakrobatia alkeet/alkeisjatko 10v.+ 17:00-18:00 NOP Ilmoittaudu
Show keskitaso 15v.+ 18:00-19:00 NOP Ilmoittaudu
Mankkaa
Tunti Aika Opettaja
Keijukaiset 4-5v. 10:00-10:45 PK Ilmoittaudu
Haltijattaret 5-6v. 10:45-11:30 PK Ilmoittaudu
Dance 6-7v. 11:30-12:15 PK Ilmoittaudu
Dance 7-8v. 12:15-13:00 PK Ilmoittaudu
Dance alkeisjatko 8-10v. 13:00-14:00 PK Ilmoittaudu
Dance keskitaso 12v.+ 14:00-15:00 PK Ilmoittaudu
Dance 6-8v. 15:00-15:45 ESSI Ilmoittaudu
Dance 8-10v. 15:45-16:45 ESSI Ilmoittaudu
Helsinki 1
Tunti Aika Opettaja
Disco alkeisjatko 11v.+ 13:00-14:00 EL Ilmoittaudu
Disco alkeisjatko/keskitaso 13v.+ 14:00-15:00 EL Ilmoittaudu
Dance alkeisjatko 13-15v. 15:00-16:00 EL Ilmoittaudu
Contemporary jazz keskitaso 14v.+ 16:00-17:00 JEP Ilmoittaudu
Commercial edistyneet 16v.+ 17:00-18:00 JEP Ilmoittaudu
Helsinki 2
Tunti Aika Opettaja
Nykytanssi avoin taso adults 13:45-15:00 SOF Ilmoittaudu
Hiphop alkeet 7-9v. 15:30-16:30 KN Ilmoittaudu
Disco edistyneet 15v.+ 16:30-17:45 KN Ilmoittaudu
Helsinki 3
Tunti Aika Opettaja
Tiitiäiset 1,5-3v. 11:15-12:00 SOF Ilmoittaudu
Menninkäiset 3-4v. 12:00-12:45 SOF Ilmoittaudu
Keijukaiset 4-5v. 12:45-13:30 SOF Ilmoittaudu
<< Takaisin